"2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 27/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 34/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 маусымда № 5457 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 106, 108 және 111-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 7-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 27/1 шешіміне (2018 жылғы 26 желтоқсан Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5088 болып тіркелді) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 190 599 052,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 981 924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 283 189 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 857 мың тенге;
трансферттер түсімі – 173 328 082,3 мың теңге;
2) шығындар – 188 356 291,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 991 056,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 449 367,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 458 311,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 454 907 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 455 007 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 203 202,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 203 202,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 711 996,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 830 867 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 322 073,2 мың теңге.";
8-тармақта:
15) тармақша жана редакцияда жазылсын:
"15) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;";
17), 18), 19), 20), 21) және 22) тармақшалар алып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 27/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2019 года № 34/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 июня 2019 года № 5457
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, статьями 106, 108 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 13 декабря 2018 года № 27/1 (опубликовано 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5088) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 190 599 052,3 тысячи тенге:
налоговые поступления – 14 981 924 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 283 189 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 857 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173 328 082,3 тысячи тенге;
2) затраты – 188 356 291,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 991 056,5 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 8 449 367,8 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 458 311,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 454 907 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 455 007 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 203 202,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 203 202,5 тысячи тенге:
поступление займов – 6 711 996,3 тысяч тенге;
погашение займов – 2 830 867 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322 073,2 тысячи тенге.";
в пункте 8:
подпункт 15) изложить в новой редакции:
"15) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
подпункты 17), 18), 19), 20), 21) и 22) исключить;

мынадай мазмұндағы 31), 32), 33) және 34) тармақшалармен толықтырылсын:
"31) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
32) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
33) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
34) ""Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 тамыздағы № 522 қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге.";
13-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"13. 2019 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 150 165,3 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;

дополнить подпунктами 31), 32), 33) и 34) следующего содержания:
"31) увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
32) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
33) повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
34) предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2018 года № 522 "Об утверждении Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"".";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2019 год в сумме 150 165,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат Северо-Казахстанского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялауды және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберуді;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім ресми жарияланған соң, оны Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Сапаров
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 34/3 шешіміне 1-қосымша

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Северо-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
А. Сапаров
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение 1 к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2019 года № 34/3

057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
47 076
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
522 802
073
Мектепке дейінгі білім беру нысандарын күрделі жөндеуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
208 505
075
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектеп білім беру нысандарын күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 315 167
078
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 527 002
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 081 623
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 524 380
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 097 994
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
426 386
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 012 836,9
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 010 836,9
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 000
05
Денсаулық сақтау
5 477 582
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 341 221
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 090
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
190 778
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
102 557
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
88 865
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
1 172
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 756
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
57 240
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
717 963
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
63 080
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 796 064
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
159 221
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу

057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
47 076
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
522 802
073
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный ремонт объектов дошкольного образования
208 505
075
Целевые текущие трансферты бюджетам районным (городов областного значения) бюджетам на капитальный ремонт объектов школьного образования
4 315 167
078
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
4 527 002
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 081 623
285
Управление физической культуры и спорта области
1 524 380
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 097 994
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
426 386
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 012 836,9
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 010 836,9
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
2 000
05
Здравоохранение
5 477 582
253
Управление здравоохранения области
5 341 221
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
118 090
006
Услуги по охране материнства и детства
190 778
007
Пропаганда здорового образа жизни
102 557
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
88 865
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
1 172
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 756
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
57 240
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
717 963
029
Областные базы специального медицинского снабжения
63 080
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 796 064
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
159 221
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда

435
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
136 361
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
136 361
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 626 012,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 865 751
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 145
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
552 697
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
248 000
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
61 910
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 628 285,6
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
54 675
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
243 389
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
39 072
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 582 590
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 530,4
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
316 073
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 888
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

435
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
136 361
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
136 361
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 626 012,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 865 751
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
134 145
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
552 697
003
Социальная поддержка инвалидов
248 000
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
61 910
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 628 285,6
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
54 675
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
243 389
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
39 072
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
1 582 590
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 530,4
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
316 073
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 888
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи

1 841 182
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
118 507
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
37 807
261
Облыстың білім басқармасы
665 148
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
623 837
037
Әлеуметтік сауықтандыру
41 311
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 114
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 114
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 297
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 297
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 343,8
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 343,8
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
57 359
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
57 359
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 019 929,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50 142
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017- 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
50 142
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
104 167,3
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017- 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
104 167,3
261
Облыстың білім басқармасы
108 653
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
108 653
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
52 612
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
52 612
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 605 152,8
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 841 182
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
118 507
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37 807
261
Управление образования области
665 148
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
623 837
037
Социальная реабилитация
41 311
263
Управление внутренней политики области
28 114
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 114
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 297
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 297
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 343,8
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 343,8
298
Управление государственной инспекции труда области
57 359
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
57 359
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 019 929,3
253
Управление здравоохранения области
50 142
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 142
256
Управление координации занятости и социальных программ области
104 167,3
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
104 167,3
261
Управление образования области
108 653
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
108 653
273
Управление культуры, архивов и документации области
52 612
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
52 612
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 605 152,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

67 674
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
276
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
863 505,8
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 689 751,3
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 477 271,7
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 414 247
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
92 427
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
169 661
010
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
169 661
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 929 541,2
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 141 589,2
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 787 952
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8 782 312,1
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
660 266
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 006
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
564 260
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
93 394
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 910
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
54 484
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 860 238
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 616
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
148 888
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
252 639
008
Театр және музыка өнерін қолдау
811 458
009
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
176 960
010
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
306 873
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 904
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

67 674
005
Капитальные расходы государственного органа
276
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
863 505,8
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 689 751,3
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 477 271,7
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 414 247
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
92 427
285
Управление физической культуры и спорта области
169 661
010
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
169 661
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 929 541,2
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 141 589,2
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 787 952
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8 782 312,1
263
Управление внутренней политики области
660 266
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
96 006
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
564 260
264
Управление по развитию языков области
93 394
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
38 910
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
54 484
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 860 238
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
62 616
005
Поддержка культурно-досуговой работы
148 888
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
252 639
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
811 458
009
Обеспечение функционирования областных библиотек
176 960
010
Обеспечение сохранности архивного фонда
306 873
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 904
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

4 452
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
48 804
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
21 720
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
6 517 601
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
70 151
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 030
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
5 447 456
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 802 491
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
129 151
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 850 785
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
131 735
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 132 246
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 266 065
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 410 134
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017- 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
72 143,7
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
3 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
213 624
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 728
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 186
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

4 452
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
48 804
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
21 720
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
6 517 601
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
70 151
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 030
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
5 447 456
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 802 491
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
129 151
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 850 785
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
131 735
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
3 132 246
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 266 065
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 410 134
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
72 143,7
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
3 000
719
Управление ветеринарии области
213 624
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
75 728
003
Капитальные расходы государственного органа
7 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 186
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

7 722 397
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
403 078
261
Облыстың білім басқармасы
513 160
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
298 540
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
214 620
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
743 195
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
743 195
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 212 047,4
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
451 607
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
320 183
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
333 715,4
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
106 542
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
61 696
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 595
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
6 101
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 067 510
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 067 510
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 191 464
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
902 024
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау

7 722 397
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
403 078
261
Управление образования области
513 160
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
298 540
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
214 620
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
743 195
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
743 195
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 212 047,4
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
451 607
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
320 183
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
333 715,4
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
106 542
280
Управление индустриально-инновационного развития области
61 696
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
55 595
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
6 101
285
Управление физической культуры и спорта области
1 067 510
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 067 510
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 191 464
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
16 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
902 024
008
Поддержка предпринимательской деятельности

6 437
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
210 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017- 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 003
082
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000
727
Облыстың экономика басқармасы
111 200
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
111 200
14
Борышқа қызмет көрсету
37 055,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
37 055,6
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
35 085,6
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 970
15
Трансферттер
40 875 965
257
Облыстың қаржы басқармасы
40 875 965
007
Субвенциялар
37 326 517
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
392 716
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
3 156 456
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
276
3) Таза бюджеттік кредиттеу
4 991 056,5
Бюджеттік кредиттер
8 449 367,8
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 714 358,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 714 358,8
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
4 714 358,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 039 962
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 335 487
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017- 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
2 335 487
727
Облыстың экономика басқармасы
704 475
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер

6 437
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
210 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
36 003
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
21 000
727
Управление экономики области
111 200
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
111 200
14
Обслуживание долга
37 055,6
257
Управление финансов области
37 055,6
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
35 085,6
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 970
15
Трансферты
40 875 965
257
Управление финансов области
40 875 965
007
Субвенции
37 326 517
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
392 716
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
3 156 456
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
276
3) Чистое бюджетное кредитование
4 991 056,5
Бюджетные кредиты
8 449 367,8
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 714 358,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 714 358,8
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
4 714 358,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 039 962
255
Управление сельского хозяйства области
2 335 487
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
2 335 487
727
Управление экономики области
704 475
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов