Солтүстік Қазақстан облысында іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының 2019-2021 жылдарға арналған тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 37/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қазанда № 5604 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Заңының 24-бабының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысында іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының 2019-2021 жылдарға арналған тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации в Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 4 октября 2019 года № 37/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 октября 2019 года № 5604.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 24 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве", Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации в Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2019 жылғы
4 қазандағы № 37/5 шешімімен
бекітідлі
Солтүстік Қазақстан облысында іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының 2019-2021 жылдарға арналған тізбесі

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Утвержден решением
Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 4 октября 2019 года № 37/5
Перечень местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации в Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы

Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облыстық мəслихатының 01.10.2020 № 48/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ р/с
Атауы
1
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының білімдік кәсіби-техникалық мекемелерінде омарташыларды оқыту
2
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының білім беру мекемелері мектеп асханаларының мүлкін жаңғырту және пайдалану үшін сенімді басқаруға беру
3
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Олимпиада резервінің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі үшін 244 орынға арналған жатақхана салу
4
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласындағы "Ғабит Мүсірепов атындағы Солтүстік Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінде кітапханалық-білімдік кластер құру
5
Солтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау объектілеріндегі жабдықтарды жаңғырту
6
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Петерфельд ауылындағы "Петерфельд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін жаңғырту және пайдалану үшін сенімді басқаруға беру
7
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында оңалту орталығын құру
8
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны үшін 244 орындық жатақхана салу және пайдалану
9
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Жамбыл көшесі, 82 мекен жайында орналасқан "Олимп" облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дәмхана-асханасының мүлкінжаңғырту және пайдалану үшін сенімді басқаруға беру
10
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында қоқыс сұрыптау кешенін салу және пайдалану
11
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының "Новоникольское-Андреевка-Бостандық-Новомихайловка" автомобиль жолына кірумен Есіл өзені арқылы көпір салу
12
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Бескөл ауылындағы "Бескөл орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мүлкін "Бескөл мектеп-интернат-колледжі" біріктірілген білім беру ұйымын жаңғырту және құру үшін сенімді басқаруға беру
13
Солтүстік Қазақстан облысы білім беру мекемелерінің аудандық мектептер асханаларының мүлкін жаңғырту және пайдалану үшін сенімді басқаруға беру

Сноска. Перечень в редакции решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 01.10.2020 № 48/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование
1
Обучение пчеловодов в образовательных профессионально-технических учреждениях города Петропавловск Северо-Казахстанской области
2
Передача имущества школьных столовых образовательных учреждений города Петропавловск Северо-Казахстанской области в доверительное управление для модернизации и эксплуатации
3
Строительство общежития на 244 места для коммунального государственного учреждения "Специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области" в городе Петропавловск Северо-Казахстанской области
4
Создание библиотечно-образовательного кластера в коммунальном государственном учреждении "Северо-Казахстанская областная детско-юношеская библиотека имени Габита Мусрепова" в городе Петропавловск Северо-Казахстанской области
5
Модернизация оборудования в объектах здравоохранения Северо-Казахстанской области
6
Передача в доверительное управление для модернизации и эксплуатации коммунального государственного учреждения "Петерфельдская средняя школа" в селе Петерфельд Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
7
Создание реабилитационного центра в городе Петропавловск Северо-Казахстанской области
8
Строительство и эксплуатация общежития на 244 места для коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский высший медицинский колледж" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранение акимата Северо-Казахстанской области" в городе Петропавловск Северо-Казахстанской области
9
Передача в доверительное управление для модернизации и эксплуатации имущества кафе-столовой коммунального государственного учреждения "Областная специализированная детско-юношеская спортивная школа "Олимп", расположенного по улице Жамбыла, 82 в городе Петропавловск Северо-Казахстанской области
10
Строительство и эксплуатация мусоросортировочного комплекса в городе Петропавловск Северо-Казахстанской области
11
Строительство моста через реку Ишим с подходами на автомобильной дороге "Новоникольское - Андреевка - Бостандык - Новомихайловка" Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
12
Передача в доверительное управление для модернизации и создания Комбинированной организации образования "Бескольская школа-интернат-колледж" имущества коммунального государственного учреждения "Бескольская средняя школа-гимназия" в селе Бесколь Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
13
Передача имущества районных школьных столовых учреждений образования Северо-Казахстанской области в доверительное управление для модернизации и эксплуатации