2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 1234 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қыркүйекте № 5566 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңыныңт 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-3) тармақшасына сәйкес, Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулының "Казақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін оны Петропавл қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование на 2019 год
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2019 года № 1234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 сентября 2019 года № 5566.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на среднее образование на 2019 год.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата города Петропавловска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещения настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Петропавловска после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Жумабеков
Петропавл қаласы әкімдігінің 2019 жылғы_____________ №______қаулысына қосымша
2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Атауы
Оқушылар саны
Айына бір оқушыға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Барлығы, оның ішінде:
1-4 сыныптар
5-9 сыныптар
10-11 сыныптар
1-4 сыныптар
5-9 сыныптар
10-11 сыныптар
"Қасиетті Сергий Радонежский құрметіндегі орта мектебі" жеке меншік мекемесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города курирующего данную сферу.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Жумабеков
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска от _______________ года № _____
Государственной образовательный заказ на среднее образование на 2019 год
Наименование
Количество учащихся
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в месяц (тенге)
Всего, из них:
1-4 классы
5-9 классы
10-11 классы
1-4 классы
5-9 классы
10-11 классы
Частное учреждение "Средняя школа в честь преподобного Сергия Радонежского"