Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-1 "2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 30-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 5281 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-1 шешіміне (2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5119 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3961878,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 550213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12149 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33300,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3366216 мың теңге;
2) шығындар – 3968379,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24897 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 37875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12978 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 31398,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31398,3 мың теңге:
қарыздар түсімі - 37875 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12978 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 27-1 "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2019 года № 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 апреля 2019 года № 5281
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 27-1 (опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5119) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3961878,1 тысяч тенге:
налоговые поступления - 550213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12149 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33300,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3366216 тысяч тенге;
2) затраты – 3968379,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24897 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 37875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12978 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 31398,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31398,3 тысяч тенге:
поступление займов - 37875 тысяч тенге;
погашение займов – 12978 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6501,3 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
"11-1. 10-қосымшаға сәйкес 2018 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) республикалық және облыстық бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттердің сомасын қайтару және аудан бюджетінде қаржылық жылы қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;

используемые остатки бюджетных средств – 6501,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Предусмотреть в бюджете района расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата неиспользованных (недоиспользованных) в 2018 году целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов согласно приложению 10.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;

осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімге 10-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 30-1 шешіміне 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы,
мың теңге

дополнить приложением 10 к указанному решению согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2019 года № 30-1
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 27-1
Бюджет Аккайынского района на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма,
тысяч тенге