Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-26-9 "2019-2021 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 сәуірдегі № 6-29-12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 5295 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-26-9 шешіміне (2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5185 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
6 - тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"6. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 10 770,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттерді бөлу ауылдық округ әкімінің 2019-2021 жылдарға арналған Володар ауылдық округінің бюджеті туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы шешімімен белгіленеді.";
келесі мазмұндағы 6-2 тармағымен толықтырылсын:
"6-2. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге нысаналы трансферттер 1 941,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттерді бөлу ауылдық округ әкімінің 2019-2021 жылдарға арналған Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы шешімімен белгіленеді.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының
XXIX сессиясының төрайымы
Б.Жандосова
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанахметов
Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы ____________ № шешіміне қосымша

О внесении изменений и дополнения в решение Айыртауского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 6-26-9 "Об утверждении бюджета Володарского сельского округа Айыртауского района на 2019-2021 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 1 апреля 2019 года № 6-29-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 апреля 2019 года № 5295
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Володарского сельского округа Айыртауского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 6-26-9 (опубликовано 16 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5185) следующие изменения и дополнение:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть целевые текущие трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 10 770,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Володарского сельского округа на 2019-2021 годы.";
дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета, на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы в сумме 1 941,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Володарского сельского округа на 2019-2021 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель XХІХ сессии
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жандосова
Секретарь Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жанахметов
Приложение к решению Айыртауского районного маслихата от ___________ 2019 года № _______