Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 46 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2019 жылғы 29 қарашадағы № 21 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 5697 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкiмi ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 46 шешіміне (2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5095 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
"№ 372 сайлау учаскесі" жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 372 сайлау учаскесі сайлау учаскесінің орналасқан орны: Ломоносовка ауылы, Комсомольская көшесі, 3, "Ломоносов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты; сайлау учаскесінің шекаралары: Ломоносовка ауылы.";
"№ 384 сайлау учаскесі" жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 384 сайлау учаскесі сайлау учаскесінің орналасқан орны: Жаңасу ауылы, Школьная көшесі, 7а, "Еркін Әуелбеков атындағы Жаңасу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты; сайлау учаскесінің шекаралары: Жаңасу ауылы.";
"№ 411 сайлау учаскесі" жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 411 сайлау учаскесі сайлау учаскесінің орналасқан орны: Гаршино ауылы, Мир көшесі, 6, "СП Гаршино" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты (келісім бойынша); сайлау учаскесінің шекаралары: Гаршино ауылы, Симоновка ауылы.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушыға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Тастемиров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның сайлау
комиссиясының төрағасы
________________ Н.Қ. Барақаев
2019 жылғы __ қараша

О внесении изменений в решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 46 "Об образовании избирательных участков по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2019 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 декабря 2019 года № 5697
В соответствии с пунктом 2 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 24 декабря 2018 года № 46 (опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5095) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
"избирательный участок № 372" изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 372 местонахождение избирательного участка: село Ломоносовка, улица Комсомольская, 3, здание коммунального государственного учреждения "Ломоносовская средняя школа"; границы избирательного участка: село Ломоносовка.";
"избирательный участок № 384" изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 384 местонахождение избирательного участка: село Жанасу, улица Школьная, 7а, здание коммунального государственного учреждения "Жанасуская начальная школа имени Еркина Ауельбекова"; границы избирательного участка: село Жанасу.";
"избирательный участок № 411" изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 411 местонахождение избирательного участка: село Гаршино, улица Мира, 6, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "СП Гаршино" (по согласованию); границы избирательного участка: село Гаршино, село Симоновка.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель избирательной комиссии
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
________________ Н.К. Баракаев
__ ноября 2019 года