Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Андреев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 ақпандағы № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 ақпанда № 5233 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Андреев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Андреев ауылдық округі əкімінің 06.12.2019 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 – бабы 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы 2019 жылғы 23 қантардағы № 09-09/36 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Андреев ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Андреев ауылдық округі Андреевка ауылының "Жарык-2005" жауапкерлігі шектеулі серіктестігі мал фермасының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Р. Ахметов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 февраля 2019 года № 5233. Утратило силу решением акима Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2019 года № 24
Сноска. Утратило силу решением акима Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 06.12.2019 № 24 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 23 января 2019 года№ 09-09/36, аким Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы товарищество с ограниченной ответственностью "Жарык-2005" села Андреевка Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Р. Ахметов