Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Ломоносов ауылдық округі Урожайный ауылының "Кужен" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгінің мал шаруашылығы фермасының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Ломоносов ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 22 мамырдағы № 15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 мамырда № 5412 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Ломоносов ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 қазандағы № 31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Ломоносов ауылдық округі əкімінің 10.10.2019 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 09-09/37 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Ломоносов ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Ломоносов ауылдық округі Урожайный ауылының "Кужен" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгінің мал шаруашылығы фермасының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінiң
мiндетiн атқарушы
Г. Искакова

Об установлении ограничительных мероприятий на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Кужен" села Урожайное Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 мая 2019 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 мая 2019 года № 5412. Утратило силу решением акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 октября 2019 года № 31
Сноска. Утратило силу решением акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10.10.2019 № 31 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 23 января 2019 года № 09-09/37, исполняющая обязанности акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛА:
1.Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Кужен" села Урожайное Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима сельского округа
Г. Искакова