Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/1 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 40/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 5303 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/1 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне (2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5151 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 145 919,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 772 813,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 184 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 930 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 304 992 мың теңге;
2) шығындар – 6 148 816,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 111 791,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 151 526,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 735 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -114 689 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 114 689 мың теңге:

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 36/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 марта 2019 года № 40/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 апреля 2019 года № 5303
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 36/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2019-2021 годы" (опубликовано 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5151) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 145 919,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 772 813,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 184 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 930 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 304 992 тысяч тенге;
2) затраты – 6 148 816,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 111 791,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 151 526,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 735 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 114 689 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 689 тысяч тенге:

қарыздар түсімі – 151 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39 735 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2019 жылғы 28 наурыздағы №40/2
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша

поступление займов – 151 500 тысяч тенге;
погашение займов – 39 735 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению Кызылжарского районного
маслихата Северо-Казахстанской области
от 28 марта 2019 года № 40/2
Приложение 1
к решению Кызылжарского районного
маслихата Северо-Казахстанской области

7 823
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 662,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 398,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 543,8
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 743,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
29 800
02
Қорғаныс
47 131
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
47 131
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 400
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
39 431
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
04
Бiлiм беру
4 137 722,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
357 969
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
87 464
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
270 505
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 797
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7 797
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 107 647,4
003
Жалпы білім беру
3 054 588,4
006
Балаларға қосымша білім беру
53 059
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
51 795
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
51 795
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 000
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
605 514,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 870,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
94 500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

7 823
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33 662,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6 398,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 543,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
35 743,8
003
Капитальные расходы государственного органа
29 800
02
Оборона
47 131
122
Аппарат акима района (города областного значения)
47 131
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 400
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
39 431
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
04
Образование
4 137 722,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
357 969
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
87 464
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
270 505
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 797
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
7 797
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 107 647,4
003
Общеобразовательное обучение
3 054 588,4
006
Дополнительное образование для детей
53 059
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
51 795
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
51 795
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 000
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
605 514,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 870,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
94 500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

17 308
023
Әдістемелік жұмыс
20 752
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 658
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
441 426
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
371 051
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9 403
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 403
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 083
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
11 719
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
7 364
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
342 565
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
132 804
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18 765
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 773
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
89 575
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 093
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 358
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 106
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
410
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 681
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
68 384
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45 000
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
45 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 174
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3 174
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
2 000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

17 308
023
Методическая работа
20 752
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 658
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
441 426
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
371 051
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9 403
005
Государственная адресная социальная помощь
9 403
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 083
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
11 719
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
7 364
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
342 565
002
Программа занятости
132 804
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18 765
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 773
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
89 575
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 093
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 358
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 106
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
410
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 681
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
68 384
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45 000
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
45 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 174
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3 174
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 000
013
Развитие коммунального хозяйства
2 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа