Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 58/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қарашада № 5646 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5116 болып тіркелді) келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4402779,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 464645,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46355,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3871578,5 мың теңге;
2) шығындар – 4402632,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6677 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8473 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8030,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8030,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 15150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8473 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1353,2 мың теңге.";
6-1, 6-2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6-1. 2019 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының бюджетінде "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымды трансферттер көлемі 15658 мың теңге сомада көзделсін.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 41/2 "Об утверждении районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2019 года № 58/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 ноября 2019 года № 5646
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении районного бюджета на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 41/2 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5116) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы –4402779,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 464645,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46355,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3871578,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4402632,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6677 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8473 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1500 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8030,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8030,2 тысяч тенге;
поступления займов – 15150 тысяч тенге;
погашение займов – 8473 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1353,2 тысячи тенге.";
пункты 6-1, 6-2 изложить в новой редакции:
"6-1. Предусмотреть в бюджете Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета в бюджет коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Мамлютка Северо-Казахстанской области" в сумме 15658 тысяч тенге.

6-2. 2019 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының бюджетінде "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымды трансферттер көлемі 6548,1 мың теңге сомада көзделсін.";
7-тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5) 421788 мың теңге - азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;";
8-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3) 13352 мың теңге – нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде:
мобильді орталықтарда оқуды қоса алғанда, еңбек нарығында талап етілген кәсіптер бойынша жұмысшы кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқыту – 13352 мың теңге;";
8-тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"7) 5000 мың теңге - Становое ауылы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеу;";
8-тармақтың 9) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"9) 6300 мың теңге – көмірді сатып алуға;";
8-тармақтың 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"11) 11412,8 мың теңге - Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округінің Воскресеновка ауылы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
12) 11544,1 мың теңге - Мамлют ауданы Леденев ауылдық округінің Леденево ауылы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
13) 4044,1 мың теңге - Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округінің Бексеит ауылы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
14) 11256 мың теңге - Мамлют ауданы Ленин ауылдық округінің Ленин ауылы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
15) 4337,5 мың теңге – Мамлют ауданы Андреев ауылдық округінің Бостандық ауылы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
16) 6384 мың теңге - Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округінің Дубровное ауылы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
17) 12522,8 мың теңге - Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округінің Михайловка ауылы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
18) 9128 мың теңге - Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округінің Қызыләскер ауылы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
19) 4739,7 мың теңге - Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округінің Искра ауылы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;

6-2. Предусмотреть в бюджете Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета в бюджет государственного учреждения "Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" в сумме 6548,1 тысяч тенге.";
подпункт 5) пункта 7 изложить в новой редакции:
"5) 421788 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
подпункт 3) пункта 8 изложить в новой редакции:
"3) 13352 тысячи тенге – на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" в том числе:
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах – 13352 тысяч тенге;";
подпункт 7) пункта 8 изложить в новой редакции:
"7) 5000 тысяч тенге – текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Становое;";
подпункт 9) пункта 8 изложить в новой редакции:
"9) 6300 тысяч тенге – на приобретение угля;";
подпункты 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20) пункта 8 изложить в новой редакции:
"11) 11412,8 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Воскресеновка Воскресеновского сельского округа Мамлютского района;
12) 11544,1 тысячи тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Леденево Леденевского сельского округа Мамлютского района;
13) 4044,1 тысячи тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Бексеит Новомихайловского сельского округа Мамлютского района;
14) 11256 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Ленино Ленинского сельского округа Мамлютского района;
15) 4337,5 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Бостандык Андреевского сельского округа Мамлютского района;
16) 6384 тысячи тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Дубровное Дубровинского сельского округа Мамлютского района;
17) 12522,8 тысячи тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Михайловка Дубровинского сельского округа Мамлютского района;
18) 9128 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Кызыласкер Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района;
19) 4739,7 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Искра Воскресеновского сельского округа Мамлютского района;

20) 16973,7 мың теңге – дамытуға нысаналы трансферттер - Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" 2018 жылғы 25 тамыздағы № 522 қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;";
8-тармақ келесі мазмұндағы 21) тармақшасымен толықтырылсын:
"21) 4500 мың теңге – қазандықтарды сатып алуға.";
12-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

20) 16973,7 тысячи тенге – целевые трансферты на развитие - на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2018 года № 522 "Об утверждении Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020";";
пункт 8 дополнить подпунктом 21) следующего содержания:
"21) 4500 тысяч тенге – на приобретение котлов.";
пункт 12 изложить в новой редакции:

"12. 2019 жылға арналған мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек түрлері бойынша шығындар 12604 мың теңге сомасында, 8-қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. Мамлют ауданының жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 4535,4 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"12. Учесть расходы по видам социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан на 2019 год в сумме 12604 тысячи тенге, согласно приложению 8.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить резерв местного исполнительного органа Мамлютского района на 2019 год в сумме 4535,4 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

861,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
750
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31568,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
302,7
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34403,1
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18862,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3897,7
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11643,1
02
Қорғаныс
16733,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16733,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6535,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9204,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
993,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
327,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
327,5
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
327,5
04
Білім беру
2641194,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
113906,6
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
113906,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6100,9
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6100,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2257481,5
003
Жалпы білім беру
2204004,1
006
Балаларға қосымша білім беру
53477,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
30686,2
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
30384,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
301,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
233019,1
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

861,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
750
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31568,3
015
Капитальные расходы государственного органа
302,7
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34403,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
18862,3
003
Капитальные расходы государственного органа
3897,7
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11643,1
02
Оборона
16733,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16733,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6535,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9204,9
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
993,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
327,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
327,5
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
327,5
04
Образование
2641194,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
113906,6
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
113906,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6100,9
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
6100,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
2257481,5
003
Общеобразовательное обучение
2204004,1
006
Дополнительное образование для детей
53477,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
30686,2
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
30384,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
301,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
233019,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

26230,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26178,2
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
52,7
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
57432,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11531
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
52,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5027
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
800
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38622
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
400
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11713,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11440,4
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
272,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7952
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7952
12
Көлiк және коммуникация
59309,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59309,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
58525
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
784,1
13
Басқалар
151164,7
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9178,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8974
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
204,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9784,2
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
9784,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8538,4
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4535,4
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

26230,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
26178,2
006
Капитальные расходы государственного органа
52,7
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
57432,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11531
003
Капитальные расходы государственного органа
52,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5027
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
800
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38622
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
400
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11713,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11440,4
007
Капитальные расходы государственного органа
272,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7952
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7952
12
Транспорт и коммуникации
59309,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59309,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
58525
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
784,1
13
Прочие
151164,7
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9178,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8974
004
Капитальные расходы государственного органа
204,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9784,2
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
9784,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8538,4
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4535,4
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий