Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, индекстері мен атауларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 467 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 5763 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабы 7-тармағына және 6-бабы 2-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының 1- қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 31.08.2021 № 329 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 31.08.2021 № 329 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлiгi және автомобильдік жолдар бөлiмi" мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении перечня, индексов и наименований автомобильных дорог общего пользования районного значения по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 467. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 декабря 2019 года № 5763.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 31.08.2021 № 329 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 31.08.2021 № 329 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района.

5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі И. Турков
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 31 тамыздағы
№ 329 қаулысына
1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары және индекстері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 31.08.2021 № 329 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 19.07.2023 № 249 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
№ р/н
Автомобиль жолдарының индекстері
Автомобиль жолдарының атаулары
Жалпы ұзындығы, километр
1
КТТА - 69
Келлер-Южное
38
2
КТТА-70
Виноградовка-Ясная Поляна-Кирово

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района И. Турков
Приложение 1
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 31 августа 2021 года
№ 329
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 31.08.2021 № 329 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 19.07.2023 № 249 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Индексы автомобильных
дорог
Наименования автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
КТТА - 69
Келлеровка-Южное
38
2
КТТА-70
Виноградовка-Ясная Поляна-Кирово