Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 97 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 сәуірде № 5367 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қазандағы № 154 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 03.10.2023 № 154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 102-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11148 болып тіркелген) сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарын белгілеу туралы" 2016 жылғы 5 желтоқсандағы №301 қаулысының күші жойылды деп танылсын (2017 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4003 болып тіркелген).
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Солтүстік Қазақстан облысы филиалына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін жіберуді;

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 19 апреля 2019 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 апреля 2019 года № 5367. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 3 октября 2023 года № 154
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 03.10.2023 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №11148), акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли по Уалихановскому району Северо-Казахстанской области" от 5 декабря 2016 года №301 (опубликовано 24 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4003).
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления, направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Северо-Казахстанский областной филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Уәлиханов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына жауапкершілік "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Оспанов
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "__"____________ № __ қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындары
№ р/р
Ауылдық округтерінің атауы
Автодүкендерді және (немесе) шатырларды (павильондарды) орналастыру орындары
1
Кішкенекөл ауылдық округі
Кішкенекөл ауылы, Гагарин көшесі, 70, орталық базар
2
Кішкенекөл ауылдық округі
Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, 86, орталық аланы мәдени-көпшілік шараларды өткізу күндерінде
3
Кішкенекөл ауылдық округі
Кішкенекөл ауылы, Ахметжан Қазымбетов көшесі, 26, Ахметжан Қазымбетов атындағы стадионы мәдени-көпшілік шараларды өткізу күндерінде
4
Актүйесай ауылдық округі
Актүйесай ауылы, Жұмабаев көшесі, 18, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Ақтүйесай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
5
Актүйесай ауылдық округі
Қондыбай ауылы, Ленин көшесі, 17, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бос уақыт орталығы ғимаратының жанында
6
Актүйесай ауылдық округі
Күзексай ауылы, Алтынсарин көшесі, 12, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бос уақыт орталығы ғимаратының жанында
7
Бидайық ауылдық округі
Бидайық ауылы, Жапаров көшесі, 34, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бос уақыт орталығы ғимаратының жанында
8
Бидайық ауылдық округі
Өндіріс ауылы, Жүнісов көшесі, 5, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі балалар алаңының жанында
9
Бидайық ауылдық округі
Жамбыл ауылы, Школьный көшесі, 16, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
10
Көктерек ауылдық округі
Мортық ауылы, Интернационал көшесі, 13, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Мортық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
11
Көктерек ауылдық округі
Көктерек ауылы, Парковая көшесі, 28, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Елтай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
12
Қаратерек ауылдық округі
Қаратерек ауылы, Торговая көшесі, 12, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
13
Амангелді ауылдық округі
Амангелді ауылы, Школьная көшесі, 1, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бұрынғы ғимаратының жанында
14
Амангелді ауылдық округі
Тілеусай ауылы, Школьная көшесі, 10, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Озерный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
15
Ақбұлак ауылдық округі
Ақбұлак ауылы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Чехов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
16
Ақбұлак ауылдық округі
Қарашілік ауылы, Мир көшесі, 5, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Қарашілік негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
17
Ақбұлак ауылдық округі
Жас Ұлан ауылы, Ленин көшесі, 10, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі стадионының жанында
18
Қайрат ауылдық округі
Қайрат ауылы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Қайрат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
19
Қайрат ауылдық округі
Жасқайрат ауылы, Иманов көшесі, 13, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бос уақыт орталығы ғимаратының жанында
20
Қарасу ауылдық округі
Аққұдық ауылы, Мир көшесі, 15, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
21
Қарасу ауылдық округі
Золотая Нива ауылы, Абай көшесі, 18, тұрғын үйдің жанында
22
Қулыкөл ауылдық округі
Қулыкөл ауылы, Ғабдуллин көшесі, 14, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Ауэзов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
23
Қулыкөл ауылдық округі
Қаратал ауылы, Сейфуллин көшесі, 24, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Қаратал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
24
Қулыкөл ауылдық округі
Береке ауылы, Мұқанов көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Береке негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағының жанында
25
Телжан ауылдық округі
Телжан ауылы, Мир көшесі, 12, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бос уақыт орталығы ғимаратының жанында
26
Телжан ауылдық округі
Көбенсай ауылы, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бос уақыт орталығы ғимаратының жанында

3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Уалихановского района после его официального опубликования.
4. Ответственность за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области".
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Оспанов
Приложение к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "__"__________ 2019 года №____
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельских округов
Места установки автолавок и (или) палаток (павильонов)
1
Кишкенекольский сельский округ
село Кишкенеколь, улица Гагарина, 70, центральный рынок
2
Кишкенекольский сельский округ
село Кишкенеколь, улица Уалиханова, 86, центральная площадь в дни проведения культурно-массовых мероприятий
3
Кишкенекольский сельский округ
село Кишкенеколь, улица Ахметжана Казымбетова, 26, стадион имени Ахметжана Казымбетова в дни проведения культурно-массовых мероприятий
4
Актуесайский сельский округ
село Актуесай, улица Жумабаева, 18, возле территории коммунального государственного учреждения "Актуесайская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
5
Актуесайский сельский округ
село Кондыбай, улица Ленина, 17, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
6
Актуесайский сельский округ
село Кузексай, улица Алтынсарина, 12, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
7
Бидайыкский сельский округ
село Бидайык, улица Жапарова, 34, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Бидаикского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
8
Бидайыкский сельский округ
село Ондирис, улица Жунусова, 5, возле детской площадки коммунальнного государственного учреждения "Аппарата акима Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
9
Бидайыкский сельский округ
село Жамбыл, улица Школьная, 16, возле территории коммунальнного государственного учреждения "Жамбылская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
10
Коктерекский сельский округ
село Мортык, улица Интернациональная, 13, возле территории коммунальнного государственного учреждения "Мортукская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
11
Коктерекский сельский округ
село Коктерек, улица Парковая, 28, возле территории коммунального государственного учреждения "Ельтайская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
12
Каратерекский сельский округ
село Каратерек, улица Торговая, 12, перед зданием коммунальнного государственного учреждения "Аппарат акима Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
13
Амангельдинский сельский округ
село Амангельды, улица Школьная, 1, возле бывшего здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
14
Амангельдинский сельский округ
село Тлеусай, улица Школьная, 10, возле территории коммунальнного государственного учреждения "Озерная средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
15
Акбулакский сельский округ
село Акбулак, возле территории коммунальнного государственного учреждения "Чеховская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
16
Акбулакский сельский округ
село Карашилик, улица Мира, 5, возле территории коммунальнного государственного учреждения "Карашиликская основная школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
17
Акбулакский сельский округ
село Жас Улан, улица Ленина, 10, возле стадиона коммунальнного государственного учреждения "Аппарат акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
18
Кайратский сельский округ
село Кайрат, возле территории коммунальнного государственного учреждения "Кайратская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
19
Кайратский сельский округ
село Жаскайрат, улица Иманова, 13, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кайратского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
20
Карасуский сельский округ
село Аккудык, улица Мира, 15, возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
21
Карасуский сельский округ
село Золотая Нива, улица Абая, 18, возле жилого дома
22
Кулыкольский сельский округ
село Кулыколь, улица Габдуллина, 14, возле территории коммунальнного государственного учреждения "Ауэзовская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
23
Кулыкольский сельский округ
село Каратал, улица Сейфуллина, 24, возле территории коммунальнного государственного учреждения "Караталская основная школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
24
Кулыкольский сельский округ
село Береке, улица Муканова, 1, возле территории коммунальнного государственного учреждения "Берекинская основная школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
25
Тельжанский сельский округ
село Тельжан, улица Мира, 12, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
26
Тельжанский сельский округ
село Кобенсай, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"