Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 маусымда № 5443 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 11 наурыздағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уəлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі əкімінің 11.03.2020 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Занының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2019 жылғы 14 мамырдағы № 17-07/76 ұсынысы негізінде, Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылында ірі қара малына бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақбұлақ ауылдық
округінің әкімі
Ғ. Жүкенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 12 июня 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 июня 2019 года № 5443. Утратило силу решением акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2020 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11.03.2020 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 14 мая 2019 года №17-07/76, аким Акбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Акбулак Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Акбулакского сельского округа
Г. Жукенов