890454
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
851954
003
Облыс ауқымындағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
8500
004
Облыс ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
30000
736
Облыстың жұмылдыру даярлығы және азаматтық қорғау басқармасы
1218854
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру даярлығы және азаматтық қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46422
009
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
52146
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1120286
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8741841
1
Құқық қорғау қызметi
8741841
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
8229571
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5753804
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3435
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2472332
271
Облыстың құрылыс басқармасы
512270
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
500000
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
12270
04
Бiлiм беру
28281582
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
757450
271
Облыстың құрылыс басқармасы
757450
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
757450
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
15224974
261
Облыстың білім басқармасы
7465503
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
794019
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1516755
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
379419
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0

890454
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
851954
003
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
8500
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
30000
736
Управление по мобилизационной подготовке и гражданской защите области
1218854
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки и гражданской зашиты
46422
009
Капитальные расходы государственного органа
52146
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1120286
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8741841
1
Правоохранительная деятельность
8741841
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
8229571
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5753804
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3435
006
Капитальные расходы государственного органа
2472332
271
Управление строительства области
512270
003
Развитие объектов органов внутренних дел
500000
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
12270
04
Образование
28281582
1
Дошкольное воспитание и обучение
757450
271
Управление строительства области
757450
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
757450
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
15224974
261
Управление образования области
7465503
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
794019
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1516755
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
379419
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
0
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
0

002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
160684
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
417153
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
139900
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
260432
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2122610
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
83894
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
15000
261
Облыстың білім басқармасы
209490
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
147295
037
Әлеуметтік сауықтандыру
62195
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3521
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
3521
2
Әлеуметтiк көмек
916656
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
916656
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
916656
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1608976
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1517192
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107026
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10400
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2089
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
160684
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
417153
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
139900
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
260432
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
2122610
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
83894
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
15000
261
Управление образования области
209490
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
147295
037
Социальная реабилитация
62195
271
Управление строительства области
3521
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
3521
2
Социальная помощь
916656
256
Управление координации занятости и социальных программ области
916656
003
Социальная поддержка инвалидов
916656
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1608976
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1517192
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
107026
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10400
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
2089
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"

850380
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
716149
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты іске асыру жөніндегі қызметтер
594983
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
81166
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
40000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
56440
1
Отын және энергетика
56440
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
56440
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
6440
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
50000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8385046
1
Ауыл шаруашылығы
3898374
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3627044
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127006
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14490
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
107299
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
58359
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15208
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
8357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
50036
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1799683
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
882046
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
406756
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
61556
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

850380
283
Управление по вопросам молодежной политики области
716149
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
594983
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
81166
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
40000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
56440
1
Топливо и энергетика
56440
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
56440
007
Развитие теплоэнергетической системы
6440
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
50000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8385046
1
Сельское хозяйство
3898374
255
Управление сельского хозяйства области
3627044
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
127006
003
Капитальные расходы государственного органа
14490
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
107299
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
58359
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15208
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
50036
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1799683
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
882046
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
406756
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
61556
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

807543
257
Облыстың қаржы басқармасы
8459903
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
1944567
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6215631
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
299705
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
380000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
380000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
427455
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92054
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
131601
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
203800
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1658492
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
423659
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1234833
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3010885
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3010885
14
Борышқа қызмет көрсету
71612
1
Борышқа қызмет көрсету
71612
257
Облыстың қаржы басқармасы
71612
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
53013
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
18599
15
Трансферттер
121672834
1
Трансферттер
121672834
257
Облыстың қаржы басқармасы
121672834
006
Бюджеттік алып қоюлар
105177356
007
Субвенциялар
13661534
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1340
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару

807543
257
Управление финансов области
8459903
012
Резерв местного исполнительного органа области
1944567
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6215631
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
299705
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
380000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
380000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
427455
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
92054
003
Капитальные расходы государственного органа
131601
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
203800
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1658492
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
423659
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1234833
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3010885
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3010885
14
Обслуживание долга
71612
1
Обслуживание долга
71612
257
Управление финансов области
71612
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
53013
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
18599
15
Трансферты
121672834
1
Трансферты
121672834
257
Управление финансов области
121672834
006
Бюджетные изъятия
105177356
007
Субвенции
13661534
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1340
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов