Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы № 57-VI "Индер ауданының елді мекендерінің аумағында жануарларды асырау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 329-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 4432 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 27-VІI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 15.03.2021 № 27-VIІ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы" Кодексiнің 505-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезекті ХХХІІ сессиясында ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы № 57-VI "Индер ауданының елді мекендерінің аумағында жануарларды асырау Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3697 тіркелген, 2016 жылғы 13 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Индер ауданының елді мекендерінің аумағында жануарларды асырау Қағидаларының:
19-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"19. Көшелерде, алаңдарда, саябақтарда, темір жол мен автокөлік жолдарына тиесілі аймақтарда және басқа да қоғамдық орындарда жануарларды жаюға, сондай-ақ, қараушысыз бос жіберуге рұқсат етілмейді.
Жануарлар жергілікті атқарушы органдармен белгіленген жайылымдық жер телімдерінде жайылуы қажет. Жануарларды жайғанда және айдап өткенде тұрғындардың қауіпсіздігіне жануарлардың иесі жауапты болады. Индер ауданындағы жануарларды жайылымға айдап бару-келу схемасы осы шешімнің 1-12 қосымшаларына сәйкес жүргізіледі."
2. Көрсетілген шешіммен бекітілген Индер ауданының елді мекендерінің аумағында жануарларды асырау Қағидалары осы шешімнің 1-12 қосымшаларына сәйкес 1-12 қосымшалармен толықтырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы А. Абдоловқа жүктелсін.

О внесении изменения и дополнений в решение Атырауского областного маслихата от 28 октября 2016 года № 57-VI "Об утверждении Правил содержания животных на территории населенных пунктов Индерского района"
Решение Атырауского областного маслихата от 21 июня 2019 года № 329-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 июля 2019 года № 4432. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 15 марта 2021 года № 27-VІI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 15.03.2021 № 27-VIІ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 505 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", Атырауский областной маслихат VI созыва на очередной ХХХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 28 октября 2016 года № 57-VI "Об утверждении Правил содержания животных на территории населенных пунктов Индерского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3697, опубликовано 13 декабря 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение и дополнения:
в Правилах содержания животных на территории населенных пунктов Индерского района утвержденных указанным решением:
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. На улицах, площадях, скверах, в зонах отчуждения железных и автомобильных дорог, а также в других местах общего пользования не допускается выпас скота и нахождение животных без сопровождающих лиц.
Выпас животных производится на пастбищных участках, определенных местными исполнительными органами. За безопасность населения при выпасе и перегоне сельскохозяйственных животных ответственность несет владелец. Выгон животных на пастбища Индерского района проводится по схеме сопровождения согласно приложениям 1-12 к данному решению."
2. Правила содержания животных на территории населенных пунктов Индерского района, утвержденные указанным решением дополнить приложениями 1-12 согласно приложениям 1-12 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правовой защиты Атырауского областного маслихата А. Абдолова.

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Сапаров
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 1-қосымша
Индербор кентіндегі жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 2-қосымша
Есбол ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 3-қосымша
Көктоғай ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 4-қосымша
Өрлік ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 5-қосымша
Бөдене ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 6-қосымша
Елтай ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 7-қосымша
Жарсуат ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 8-қосымша
Аққала ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемас
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 9-қосымша
Ынтымақ ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 10-қосымша
Құрылыс ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 11-қосымша
Қызылжар ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 329-VI шешіміне 12-қосымша
Ақтан ауылындағы жануарлардың жайылымға бару-келу схемасы

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Сапаров
Секретарь маслихата У. Зинуллин
Приложение 1 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах поселка Индербор
Приложение 2 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Есбол
Приложение 3 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Коктогай
Приложение 4 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Орлик
Приложение 5 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Бодене
Приложение 6 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Елтай
Приложение 7 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Жарсуат
Приложение 8 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Аккала
Приложение 9 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Ынтымак
Приложение 10 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Курылыс
Приложение 11 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Кызылжар
Приложение 12 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 329-VI
Схема сопровождения животных на пастбищах села Актан