Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 164 "Атырау облысы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 8 қазандағы № 215 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қазанда № 4505 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 272 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 29.11.2021 № 272 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26, 27-баптарына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 164 "Атырау облысы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3231 болып тіркелген, 2015 жылы 2 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Атырау облысы бойынша Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің қағидаларында:
1-қосымшада:
Тұрғын үй қоры мен тұрғын емес үй-жайлар объектілерінің түрлерінде:
1) мемлекеттік тілдегі мәтінде реттік нөмірі 6-жол келесі редакцияда мазмұндалсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
6
Емханалар
1 келіп кету
";
2) реттік нөмірі 7-жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
"
7
Ауруханалар, өзге де емдеу-сауықтыру мекемелері
1 төсек-орын
";
3) мемлекеттік тілдегі мәтінде реттік нөмірлері 9 және 10-жолдар келесі редакцияда мазмұндалсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
9
Мейрамханалар, дәмханалар, қоғамдық тамақтану мекемелері
1 отыратын орын
10
Театрлар, кинотеатрлар, концерт залдары, түнгі клубтар, ойынханалар, ойын автоматтарының залы
1 отыратын орын
";
4) реттік нөмірлері 14 және 15-жолдар келесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"
14
Азық-түлік, өнеркәсіптік тауар дүкендері, супермаркеттер
Сауда алаңы 1 м2
15
Машиналардан сату
Сауда орнының 1 м2
";
5) реттік нөмірі 16-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 29 мая 2015 года № 164 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов по Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 8 октября 2019 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 октября 2019 года № 4505. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 29 ноября 2021 года № 272 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 29.11.2021 № 272 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 26, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 29 мая 2015 года № 164 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов по Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3231, опубликованное 2 июля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в Правилах расчета норм образования и накопления коммунальных отходов по Атырауской области, утвержденных указанным постановлением:
в приложении 1:
в видах объектов жилищного фонда и нежилые помещения:
1) в тексте на государственном языке строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции, текст на русском языке не изменяется:
"
6
Емханалар
1 келіп кету
";
2) строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"
7
Больницы, прочие лечебно-профилактические учреждения
1 койко-место
";
3) в тексте на государственном языке строки, порядковые номера 9 и 10, изложить в следующей редакции, текст на русском языке не изменяется:
"
9
Мейрамханалар, дәмханалар, қоғамдық тамақтану мекемелері
1 отыратын орын
10
Театрлар, кинотеатрлар, концерт залдары, түнгі клубтар, ойынханалар, ойын автоматтарының залы
1 отыратын орын
";
4) строки, порядковые номера 14 и 15, изложить в следующей редакции:
"
14
Продовольственные, промтоварные магазины, супермаркеты
1 м2 торговой площади
15
Торговля с машин
1 м2 торгового места
";
5) строку, порядковый номер 16, исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Наутиева А.И.

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев