2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 4561 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 17 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігімен ұсынылған 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет жобасын қарап, VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихаты ХХХVІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиiсiнше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 370 438 370 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 115 165 943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 188 813 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 422 теңге;
трансферттер түсімдері – 253 055 192 мың теңге;
2) шығындар – 383 711 776 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 12 363 435 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 27 375 609 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 15 012 174 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -12 148 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 12 148 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25 624 693 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 624 693 мың теңге:
қарыздар түсімі – 36 870 054 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 603 418 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 358 057 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 22.05.2020 № 440-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 22.05.2020 № 453-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 21.09.2020 № 475-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 09.12.2020 № 496-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 30.12.2020 № 515-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
2. Атырау қаласы мен аудандар бюджеттеріне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 30%; меншікті облыстық бюджетке – 100%;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:

Об областном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 386-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 декабря 2019 года № 4561.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом области проект областного бюджета на 2020-2022 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на ХХХVІІ сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 370 438 370 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 115 165 943 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 188 813 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 422 тенге;
поступления трансфертов – 253 055 192 тысяч тенге;
2) затраты – 383 711 776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 363 435 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27 375 609 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –15 012 174 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -12 148 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 12 148 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 624 693 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 624 693 тысяч тенге:
поступление займов – 36 870 054 тысяч тенге;
погашение займов – 14 603 418 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 358057 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Атырауского областного маслихата от 22.05.2020 № 440-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 26.06.2020 № 453-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 21.09.2020 № 475-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 09.12.2020 № 496-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 30.12.2020 № 515-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить на 2020 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджеты районов и города Атырау в следующих объемах:
по корпоративному подоходному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 30%; собственно-областному бюджету – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:

Атырау қаласына – 50%, Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандары мен меншікті облыстық бюджетке – 100%;
әлеуметтік салық бойынша:
Қызылқоға ауданына – 15%, Исатай ауданына – 20%, Махамбет ауданына – 30%, Мақат ауданына – 50%, Атырау қаласына - 66%, Құрманғазы ауданына - 75%, Индер, Жылыой аудандарына – 100%;
меншікті облыстық бюджетке – 100%.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 21.09.2020 № 475-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 09.12.2020 № 496-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
3. Аудандар мен қала бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдардың 2020 жылға арналған көлемдері 165 727 564 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жылыой ауданынан – 31 342 529 мың теңге;
Атырау қаласынан – 134 385 035 мың теңге көзделсiн.
4. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2020 жылға 23 581 526 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданына – 6 527 199 мың теңге;
Индер ауданына – 4 985 713 мың теңге;
Исатай ауданына – 2 092 347 мың теңге;
Қызылқоға ауданына – 5 238 465 мың теңге;
Мақат ауданына – 2 439 781 мың теңге;
Махамбет ауданына – 2 298 021 мың теңге көзделсiн.
5. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап әскери қызметшілерге (мерзiмдi қызметтегі әскери қызметшілерден басқа) және арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызметтің қызметкерлеріне тұрғынжайды күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге ақшалай өтемақының айлық мөлшерi 3 739 теңге сомасында ескерілсін.
6. Алынып тасталды - Атырау облыстық мәслихатының 30.03.2020 № 434-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
7. 2020 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 1 386 211 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 22.05.2020 № 440-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 30.12.2020 № 515-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
8. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға
155 084 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.
9. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте облыс орталықтарында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге 366 112 мың теңге сомасында кредиттер көзделгенi ескерілсін.
10. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуына – 1 259 341 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.

городу Атырау – 50%, Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;
по социальному налогу:
Кзылкогинскому району – 15%, Исатайскому району – 20%, Махамбетскому району – 30%, Макатскому району – 50%, городу Атырау – 66%, Курмангазинскому району – 75%, Индерскому, Жылыойскому районам – 100%;
собственно-областному бюджету – 100%.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Атырауского областного маслихата от 21.09.2020 № 475-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 09.12.2020 № 496-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Предусмотреть на 2020 год объемы бюджетных изъятий из районных и городского бюджетов в областной бюджет в сумме 165 727 564 тысяч тенге, в том числе:
Жылыойского района – 31 342 529 тысяч тенге;
города Атырау – 134 385 035 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты, в сумме 23 581 526 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району – 6 527 199 тысяч тенге;
Индерскому району – 4 985 713 тысяч тенге;
Исатайскому району – 2 092 347 тысяч тенге;
Кызылкогинскому району – 5 238 465 тысяч тенге;
Макатскому району – 2 439 781 тысяч тенге;
Махамбетскому району – 2 298 021 тысяч тенге.
5. Учесть с 1 января 2020 года месячный размер денежной компенсации на содержание жилища и оплату коммунальных услуг в сумме 3 739 тенге военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы) и сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы.
6. Исключен решением Атырауского областного маслихата от 30.03.2020 № 434-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 1 386 211 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Атырауского областного маслихата от 22.05.2020 № 440-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 30.12.2020 № 515-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть в областном бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 155 084 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
9. Учесть в областном бюджете на 2020 год предусмотрены кредиты в сумме 366 112 тысяч тенге на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах.
10. Учесть в областном бюджете на 2020 год предусмотрены кредиты в сумме – 1 259 341 тысяч тенге на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства.

11. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте су бұру жүйелерінің құрылысына және жаңғыртуға – 3 338 218 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.
12. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:
инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге – 1 637 484 мың теңге;
ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға – 354 307 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 1 689 982 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 265 501 мың теңге;
кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге – 51 660 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 1 302 748 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 162 347 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 1 047 654 мың теңге;
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 874 818 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 8 398 384 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 4 086 034 мың теңге;
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға – 1 295 442 мың теңге;
мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 441 705 мың теңге;
көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға – 42 218 мың теңге;
қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге – 174 101 мың теңге;
вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға – 1 009 990 мың теңге;
саламатты өмір салтын насихаттауға – 80 295 мың теңге;
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға – 119 927 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 531 870 мың теңге;

11. Учесть в областном бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме – 3 338 218 тысяч тенге на строительство и реконструкцию систем водоотведения.
12. Учесть в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
1 637 484 тысяч тенге - на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях;
354 307 тысяч тенге - на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования;
1 689 982 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
265 501 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
51 660 тысяч тенге - на услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам;
1 302 748 тысяч тенге - на развитие рынка труда;
162 347 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
1 047 654 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
874 818 тысяч тенге - на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
8 398 384 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
4 086 034 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
1 295 442 тысяч тенге - на приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман";
441 705 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования;
42 218 тысяч тенге - на размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей;
174 101 тысяч тенге - на возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга;
1 009 990 тысяч тенге - на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов;
80 295 тысяч тенге - на пропаганду здорового образа жизни;
119 927 тысяч тенге - на реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД;
531 870 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;

"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 396 857 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге – 27 000 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 2 520 051 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
"техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге – 174 165 мың теңге;
төтенше жағдай кезеңінде қоғамдық тәртіпті сақтауды күшейтілген режимде қамтамасыз еткен ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге – 115 551 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға – 25 861 мың теңге;
халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға – 996 400 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге – 1 373 000 мың теңге;
шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге – 17 265 865 мың теңге;
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 330 203 мың теңге;
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 1 382 302 мың теңге;
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуына байланысты қызмет атқарудың ерекше режимі кезеңіндегі жұмысы үшін ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге - 230 160 мың теңге;
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға - 200 206 мың теңге.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 22.05.2020 № 440-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 21.09.2020 № 475-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 09.12.2020 № 496-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.

396 857 тысяч тенге - на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
27 000 тысяч тенге - на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025";
2 520 051 тысяч тенге - на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.
174 165 тысяч тенге - на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
115 551 тысяч тенге - на выплату премии сотрудникам органов внутренних дел, обеспечивавшим в усиленном режиме охрану общественного порядка в период чрезвычайного положения;
25 861 тысяч тенге - на повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов;
996 400 тысяч тенге - на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей;
1 373 000 тысяч тенге - на субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов;
17 265 865 тысяч тенге - на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса;
330 203 тысяч тенге - на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан;
1 382 302 тысяч тенге - на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости;
230 160 тысяч тенге - на выплату премии сотрудникам органов внутренних дел за работу в период особого режима несения службы, связанного с распространением коронавирусной инфекции COVID-19;
200 206 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Атырауского областного маслихата от 22.05.2020 № 440-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 21.09.2020 № 475-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 09.12.2020 № 496-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

13. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте келесідей көлемдерде:
жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға – 2 106 471 мың теңге;
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 10 269 107 мың теңге;
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 4 789 816 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 2 400 000 мың теңге;
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы" шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 5 084 814 мың теңге;
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 3 004 608 мың теңге;
шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 2 005 317 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
"Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерін, инженерлік-көлік инфрақұрылымын, әлеуметтік-мәдени объектілерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға – 8 319 547 мың теңге;";
Ескерту. 13-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 22.05.2020 № 440-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 21.09.2020 № 475-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 09.12.2020 № 496-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
14. Облыстық бюджетте 2020 жылға жергілікті атқарушы органдар қарызын өтеу және борышына қызмет көрсету үшін 14 663 548 мың теңге көзделсін.

13. Учесть в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих объемах:
2 106 471 тысяч тенге - на увеличение водности поверхностных водных ресурсов;
10 269 107 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
4 789 816 тысяч тенге - на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
2 400 000 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры;
5 084 814 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках "Программы развития регионов до 2020 года";
3 004 608 тысяч тенге - на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
2 005 317 тысяч тенге - на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах.
8 319 547 тысяч тенге - на строительство и (или) реконструкцию объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости;
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решениями Атырауского областного маслихата от 22.05.2020 № 440-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 21.09.2020 № 475-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 09.12.2020 № 496-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год 14 663 548 тысяч тенге для погашения и обслуживания долга местного исполнительного органа.

15. 2020 жылға арналған жергілікті бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
18. Облыстық бюджетте "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы" шеңберінде объектілерді қаржыландыру үшін 2020 жылы мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 22 478 412 мың теңге қарыздардың түсімдері ескерілсін.

15. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год согласно приложению 4.
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
18. Учесть в областном бюджете на 2020 год поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг в сумме 22 478 412 тысяч тенге для финансирования проектов в рамках "Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек".

Ескерту. Шешім 18-тармақпен толықтырылды - Атырау облыстық мәслихатының 30.03.2020 № 434-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 21.09.2020 № 475-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 09.12.2020 № 496-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 30.12.2020 № 515-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
19. Тұрғын үй салуды қаржыландыру үшін мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 2020 жылға арналған облыстық бюджетте 9 272 887 мың теңге сомасында қарыздардың түсімдері ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 18 в соответствии с решением Атырауского областного маслихата от 30.03.2020 № 434-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решениями Атырауского областного маслихата от 21.09.2020 № 475-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 09.12.2020 № 496-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 30.12.2020 № 515-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Учесть в областном бюджете на 2020 год поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг в сумме 9 272 887 тысяч тенге для финансирования строительства жилья.

Ескерту. Шешім 19-тармақпен толықтырылды - Атырау облыстық мәслихатының 22.05.2020 № 440-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгеріс енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 21.09.2020 № 475-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 09.12.2020 № 496-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
20. 01 1 120 013 015 "Облыс Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша жұмсалған 36 411 443 теңге 26 тиын кассалық шығындары 01 1 263 075 015 "Облыс Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 19 в соответствии с решением Атырауского областного маслихата от 22.05.2020 № 440-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решениями Атырауского областного маслихата от 21.09.2020 № 475-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 09.12.2020 № 496-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Произведенные кассовые расходы по программе 01 1 120 013 015 "Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана области" в сумме 36 411 443 тенге 26 тиын перенести на программу 01 1 263 075 015 "Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана области".

Ескерту. Шешім 20-тармақпен толықтырылды - Атырау облыстық мәслихатының 21.09.2020 № 475-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Сессия төрағасы Г. Садуахасова
Мәслихат хатшысы У. Зинуллин
Атырау облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облыстық мәслихатының 30.12.2020 № 515-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

Сноска. Решение дополнено пунктом 20 в соответствии с решением Атырауского областного маслихата от 21.09.2020 № 475-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Председатель сессии Г. Садуахасова
Секретарь маслихата У. Зинуллин
Приложение 1 к решению Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 386-VІ
Областной бюджет на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Атырауского областного маслихата от 30.12.2020 № 515-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

13417
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
46858
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
46858
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
46858
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3636987
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3636987
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123865
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
119927
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
94048
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3266608
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5125024
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1217097
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
980015
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
170133
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
427430
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
116403
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
266049
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
0
261
Облыстың білім басқармасы
237082
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
165867
037
Әлеуметтік сауықтандыру
71215
2
Әлеуметтiк көмек
224368
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
224368
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
224368
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3683559
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3534928
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

13417
5
Другие виды медицинской помощи
46858
253
Управление здравоохранения области
46858
029
Областные базы спецмедснабжения
46858
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3636987
253
Управление здравоохранения области
3636987
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
123865
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
119927
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
94048
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3266608
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5125024
1
Социальное обеспечение
1217097
256
Управление координации занятости и социальных программ области
980015
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
170133
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
427430
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
116403
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
266049
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
0
261
Управление образования области
237082
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
165867
037
Социальная реабилитация
71215
2
Социальная помощь
224368
256
Управление координации занятости и социальных программ области
224368
003
Социальная поддержка инвалидов
224368
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3683559
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3534928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

17142170
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
126705
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеуқаржыландыру
70000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4682748
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
12262717
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
0
13
Басқалар
9802884
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2290705
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
2290705
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
29000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
850
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1741731
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
466291
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
25833
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27000
9
Басқалар
7512179
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1332836
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1332836
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1386211
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
1386211
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
7902
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
7902
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
133095
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

17142170
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
126705
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
70000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4682748
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
12262717
271
Управление строительства области
0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
0
13
Прочие
9802884
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2290705
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2290705
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
29000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
850
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1741731
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
466291
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
25833
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27000
9
Прочие
7512179
253
Управление здравоохранения области
1332836
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1332836
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0
257
Управление финансов области
1386211
012
Резерв местного исполнительного органа области
1386211
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
7902
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
7902
008
Расходы на новые инициативы
0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
133095
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности

28567
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
28567
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10501865
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
10501865
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6032594
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
6032594
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
200406
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
200406
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2963851
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2963851
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
38305
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
38305
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4018218
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4018218
271
Облыстың құрылыс басқармасы
680000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
680000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3338218
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3338218
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1414425
1
Ауыл шаруашылығы
1414425
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1259341
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
1259341
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
155084
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
155084
13
Басқалар
866112
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
866112
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
866112
009
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына микро кредит беру үшін "ҚазАгро" Ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру

28567
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
28567
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10501865
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
10501865
271
Управление строительства области
6032594
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
6032594
273
Управление культуры, архивов и документации области
200406
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
200406
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2963851
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2963851
285
Управление физической культуры и спорта области
38305
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
38305
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4018218
1
Жилищное хозяйство
4018218
271
Управление строительства области
680000
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
680000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3338218
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3338218
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1414425
1
Сельское хозяйство
1414425
255
Управление сельского хозяйства области
1259341
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1259341
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
155084
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
155084
13
Прочие
866112
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
866112
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
866112
009
Кредитование дочерних организаций АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения

Атырау облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Саламатты өмір салтын насихаттау
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

Приложение 4 к решению Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 386-VІ
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Услуги по охране материнства и детства
Пропаганда здорового образа жизни
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан