Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 33-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 4370 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің 2019 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы жобаларын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4318 болып тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
2) тармақшасындағы:
"371 272" деген сандар "435 754" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"0" деген сан "-64 482" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" деген сан "64 482" деген сандармен;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "64 482" деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"228 271" деген сандар "263 365" деген сандармен ауыстырылсын;
"211 271" деген сандар "246 365" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"228 271" деген сандар "266 965" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"0" деген сан "-3 600" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" деген сан "3 600" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "3 600" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"76 277" деген сандар "98 435" деген сандармен ауыстырылсын;
"69 690" деген сандар "91 848" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"76 277" деген сандар "100 089" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"0" деген сан "-1 654" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" деген сан "1 654" деген сандармен;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "1 654" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2019 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 апреля 2019 года № 4370
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджетов на 2019 год города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4318, опубликованное 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "371 272" заменить цифрами "435 754";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-64 482";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "64 482";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "64 482".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "228 271" заменить цифрами "263 365";
цифры "211 271" заменить цифрами "246 365";
в подпункте 2)
цифры "228 271" заменить цифрами "266 965";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-3 600";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "3 600";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "3 600".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "76 277" заменить цифрами "98 435";
цифры "69 690" заменить цифрами "91 848";
в подпункте 2)
цифры "76 277" заменить цифрами "100 089";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-1 654";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "1 654";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 654".
в пункте 4:
в подпункте 1):

"61 910" деген сандар "96 727" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жылыой аудандық мәслихатының
кезектен тыс XXXIII сессиясының төрағасы
М. Наукенов
Жылыой аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

цифры "61 910" заменить цифрами "96 727".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XXXIII сессии Жылыойского
районного маслихата
М. Наукенов
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов

2019 жылғы "29" наурыздағы №33-1 "Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне 1-қосымша
"2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің ююджеттері туралы" аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 шешіміне 1-қосымша
Құлсары қаласының 2019 жылғы нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от "29" марта 2019 года № 33-1 "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, К ара-Арна на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана–Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы"
Уточненный бюджет города Кульсары на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы