Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 33 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 4394 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 26.06.2019 № 53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына, 50 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі қаулысына және "Техэксперт-Эко" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі эксперттік мекемесінің 2018 жылғы техникалық қорытындысына сәйкес, Махамбет ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысы Махамбет ауданы Алға ауылдық округінің дәрігерлік амбулаториясы ғимаратында қауіпті жағдайдың туындауына байланысты, техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Махамбет ауданы әкімінің орынбасары З. Мұқаш тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Ахметов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера
Решение акима Махамбетского района Атырауской области от 4 мая 2019 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 мая 2019 года № 4394. Утратило силу решением акима Махамбетского района Атырауской области от 26 июня 2019 года № 53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Махамбетского района Атырауской области от 26.06.2019 № 53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и технического заключения экспертной организации товарищества с ограниченной ответственностью "Техэксперт-Эко" от 2018 года, аким Махамбетского района РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением аварийной ситуации в здании во врачебной амбулатории Алгинского сельского округа Махамбетского района Атырауской области объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима Махамбетского района Мукаш З. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Ахметов