Махамбет ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 тамыздағы № 199 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 тамызда № 4480 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 323 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 31.12.2020 № 323 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы (Салық кодексі) Кодексінің 529 бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік қызметті реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 24 мамырдағы Заңына, "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген), "Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушы 2016 жылғы 28 қаңтардағы бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13326 тіркелген) сәйкес, Махамбет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Махамбет ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері (К айм) бекітілсін.
2. Махамбет ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 148 "Махамбет ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентерін (К айм) бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4166 санымен тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыcы күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Махамбетского района
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 6 августа 2019 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 августа 2019 года № 4480. Утратило силу постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 31 декабря 2020 года № 323 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 31.12.2020 № 323 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 мая 2018 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования регулирования предпринимательской деятельности", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17847), приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13326), акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования (К зон), учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Махамбетского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановление акимата Махамбетского района от 28 мая 2018 года № 148 "Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Махамбетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4166, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімінің уақытша
міндетін атқарушы
М. Сейтқалиев
Махамбет ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 6 тамыздағы № 199 қаулысына қосымша
Махамбет ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
р/с
Ауылдық округтің атауы
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
1
Махамбет ауылдық округі
Махамбет ауылы
Абай көшесінен Жайық шұғыласы газетіне 50 жыл көшесіне дейін, А.Иманов, Г.Канцев, Д.Нұрпейісова, Жамбыл, Жаңа құрылыс, З.Наурызова, Исатай, Махамбет, М.Шоқпаров, М.Рахметов, М.Жұмабаев, Н.Жантөрин көшелері

3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распростроняется на провоотношения, возникшие с 1 января 2020 годы.
Временно исполняющий
обязанности акима района
М. Сейткалиев
Приложение к постановлению акимата Махамбетского района № 199 от 6 августа 2019 года
Коэффициенты зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Махамбетского района
№ п/н
Наименование населенного пункта
Месторасположения объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
Махамбетский сельский округ
Село Махамбет
С улицы Абая до улицы Жайық шұғыласы газетіне 50 жыл, улицы А.Иманова, Г.Канцева, Д.Нұрпейісовой, Жамбыл, Жаңа құрылыс, З.Наурызовой, Исатая, Махамбет, М.Шоқпарова, М.Рахметова, М.Жұмабаева, Н.Жантөрина