"Шектеу іс–шараларын белгілеу туралы" Сарайшық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 қарашадағы № 47 шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 13 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 4378 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 11 ақпандағы № 14-11/49 ұсынысына сәйкес, Сарайшық ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Сарайшық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 қарашадағы № 47 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4272 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Н. Досқайыров

Об утрате силы решения акима Сарайчиковского сельского округа от 15 ноября 2018 года № 47 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Сарайчиковского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 12 апреля 2019 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 апреля 2019 года № 4378
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и представлением главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 14-11/49 от 11 февраля 2019 года, аким Сарайчиковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Сарайчиковского сельского округа от 15 ноября 2018 года № 47 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4272, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н. Досқайыров