"9 000" сандары "9 077" сандармен ауыстырылсын;
"109 712" сандары "112 147" сандармен ауыстырылсын;
"5 176" сандары "5 717" сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.

цифры "9 000" заменить цифрами "9 077";
цифры "109 712" заменить цифрами "112 147";
цифры "5 176" заменить цифрами "5 717".
2. Приложения 1, 4, 7, 10 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XLV сессиясының төрайымы
Л. Мутянова
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 276-VI " Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XLV сессии районного маслихата
Мутянова Л.
Секретарь районного маслихата Муханбеталиев Н.
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 4 декабря 2019 года № 276-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 11 января 2019 года № 208- VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы"