Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 276-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 4536 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4330 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"633 407" сандары "648 312" сандармен ауыстырылсын;
"27 921" сандары "33 978" сандармен ауыстырылсын;
"841" сандары "68" сандармен ауыстырылсын;
"604 645" сандары "614 266" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"640 567" сандары "655 472" сандармен ауыстырылсын.
2-тармақта:
1) тармақшада:
"143 832" сандары "146 976" сандармен ауыстырылсын;
"151" сандары "68" сандармен ауыстырылсын;
"138 049" сандары "141 276" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"145 879" сандары "149 023" сандармен ауыстырылсын.
3-тармақта:
1) тармақшада:
"159 065" сандары "168 841" сандармен ауыстырылсын;
"4 654" сандары "7 022" сандармен ауыстырылсын;
"108" сандары "300" сандармен ауыстырылсын;
"154 303" сандары "161 519" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"161 257" сандары "171 033" сандармен ауыстырылсын.
4-тармақта:
1) тармақшада:
"174 062" сандары "175 209" сандармен ауыстырылсын;
"6 405" сандары "14 941" сандармен ауыстырылсын;
"170" сандары "22" сандармен ауыстырылсын;
"167 487" сандары "160 246" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"176 526" сандары "177 673" сандармен ауыстырылсын.
6-тармақта:
"356 858" сандары "369 681" сандармен ауыстырылсын;
"33 891" сандары "34 593" сандармен ауыстырылсын;
"56 289" сандары "60 370" сандармен ауыстырылсын;
"51 618" сандары "49 070" сандармен ауыстырылсын;
"45 802" сандары "53 337" сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 11 января 2019 года № 208-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 4 декабря 2019 года № 276-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 декабря 2019 года № 4536. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджета сельских округов на 2019-2021 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 января 2019 года № 208-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "633 407" заменить цифрами "648 312";
цифры "27 921" заменить цифрами "33 978";
цифры "841" заменить цифрами "68";
цифры "604 645" заменить цифрами "614 266".
в подпункте 2):
цифры "640 567" заменить цифрами "655 472".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "143 832" заменить цифрами "146 976";
цифры "151" заменить цифрами "68";
цифры "138 049" заменить цифрами "141 276".
в подпункте 2):
цифры "145 879" заменить цифрами "149 023".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "159 065" заменить цифрами "168 841";
цифры "4 654" заменить цифрами "7 022";
цифры "108" заменить цифрами "300";
цифры "154 303" заменить цифрами "161 519".
в подпункте 2):
цифры "161 257" заменить цифрами "171 033".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "174 062" заменить цифрами "175 209";
цифры "6 405" заменить цифрами "14 941";
цифры "170" заменить цифрами "22";
цифры "167 487" заменить цифрами "160 246".
в подпункте 2):
цифры "176 526" заменить цифрами "177 673".
в пункте 6:
цифры "356 858" заменить цифрами "369 681";
цифры "33 891" заменить цифрами "34 593";
цифры "56 289" заменить цифрами "60 370";
цифры "51 618" заменить цифрами "49 070";
цифры "45 802" заменить цифрами "53 337";

"9 000" сандары "9 077" сандармен ауыстырылсын;
"109 712" сандары "112 147" сандармен ауыстырылсын;
"5 176" сандары "5 717" сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.

цифры "9 000" заменить цифрами "9 077";
цифры "109 712" заменить цифрами "112 147";
цифры "5 176" заменить цифрами "5 717".
2. Приложения 1, 4, 7, 10 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XLV сессиясының төрайымы
Л. Мутянова
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 276-VI " Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XLV сессии районного маслихата
Мутянова Л.
Секретарь районного маслихата Муханбеталиев Н.
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 4 декабря 2019 года № 276-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 11 января 2019 года № 208- VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы"