Көшеге қайта атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Забурын ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 16 қазандағы № 19 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қазанда № 4509 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 14 тамыздағы қорытындысына сәйкес, Забурын ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай ауданы, Забурын ауылдық округі, Зинеден ауылындағы "Қ.Қуанышбаев" шағын ауданы "Елорда" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Забурын ауылдық округінің әкімі А. Ғұбаш

О переименовании улицы
Решение акима Забурунского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 16 октября 2019 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 октября 2019 года № 4509
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 14 августа 2018 года, аким Забурунского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать микрорайон "Қ.Қуанышбаев" в селе Зинеден, Забурунского сельского округа, Исатайского района на улицу "Елорда".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Забурунского сельского округа А. Ғұбаш