"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мамандарға отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 18 сәуірдегі № ХХІІ-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № XXXIІІ-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 4363 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мамандарға отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 18 сәуірдегі № ХХІІ-4 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2912 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 маусымдағы "Қызылқоға" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылқоға аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер, гендерлік саясат, үкіметтік емес ұйымдармен байланыс жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Есенжанов).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Баймұратова
Мәслихат хатшысы Т. Бейсқали

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 18 апреля 2014 года № ХХІІ-4 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2019 года № XXXIІІ-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 марта 2019 года № 4363
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 18 апреля 2014 года № ХХІІ-4 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2912, опубликованное в газете "Кызылкога" от 12 июня 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кызылкогинского районного маслихата по социальным вопросам, гендерной политики, по связям с неправительственными организациями (А. Есенжанов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Баймуратова
Секретарь маслихата Т. Бейскали