Миялы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 30 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 31 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 ақпанда № 4343 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 11-10/281 ұсынысына сәйкес ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Миялы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 30 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4116 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 20 сәуірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Иғали

Об утрате силы решения акима Миялинского сельского округа от 9 апреля 2018 года № 30 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 20 февраля 2019 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 февраля 2019 года № 4343
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан" и представлением главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 11-10/281 от 10 декабря 2018 года аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Миялинского сельского округа от 9 апреля 2018 года № 30 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4116, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 20 апреля 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Игали