Елтай ауылының шекарасын белгілеу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 наурыздағы № 60 қаулысы және Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 281-VI бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 4360 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Индер ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Индер аудандық мәслихатында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Жалпы аумағы 383,136 гектар және ұзындығы 8214,3 метр болатын Индер ауданы, Елтай ауылдық округі, Елтай ауылының шекарасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын қадағалау Индер ауданы әкімінің орынбасарына (Қ.Нұрлыбаев) және "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің аппарат басшысына (Г.Қабиева) жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Қалауи
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХV сессиясының төрағасы
С. Байбосынов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Сапаров
Аудан әкімдігінің 2019 жылғы "27" наурыздағы № 60 бірлескен қаулысына және аудандық мәслихаттың 2019 жылғы "27" наурыздағы № 281-VI шешіміне қосымша
Атырау облысы Индер ауданы Елтай ауылының әкімшілік шекарасының ЖОСПАРЫ
Елтай ауылы шекарасының жалпы аумағы -383,136 гектар
Шекарасының ұзындығы - 8214,3 метр
Аудан әкімі М. Қалауи
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров

Об установлении границы села Елтай
Совместное постановление акимата Индерского района Атырауской области от 27 марта 2019 года № 60 и решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2019 года № 281-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 марта 2019 года № 4360
В соответствии с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и в Индерском районном маслихате РЕШИЛИ:
1. Установить границы села Елтай Елтайского сельского округа Индерского района общей площадью 383,136 гектар и протяженностью 8214,3 метра согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Индерского района (К. Нурлыбаев) и руководителя аппарата государственного учреждения "Аппарат Индерского районного маслихата" (Г. Кабиева).
3. Настоящее совместное постановление и решение вступают в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района М. Калауи
Председатель очередной
ХХХV сессии районного маслихата
С. Байбосынов
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров
Приложение к совместному постановлению районного акимата № 60 от "27" марта 2019 года и решению районного маслихата № 281-VI от "27" марта 2019 года
ПЛАН административной границы села Елтай Индерского района Атырауской области
Общая площадь границы села Елтай - 383,136 гектар
Протяженность границы - 8214,3 метр
Аким района М. Калауи
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров