Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 239-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 297-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 4471 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019–2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 9 қаңтардағы ХХІ сессиясының № 239-VI "2019–2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4328 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"594 936" сандары "677 892" сандарымен ауыстырылсын;
"6 476" сандары "516" сандарымен ауыстырылсын;
"366 473" сандары "444 314" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"594 936" сандары "677 892" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"355 734" сандары "394 189" сандарымен ауыстырылсын;
"83 864" сандары "83 844" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменении в решение районного маслихата от 9 января 2019 года № 239-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 17 июля 2019 года № 297-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июля 2019 года № 4471
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІ сессии районного маслихата от 9 января 2019 года № 239-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4328, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "594 936" заменить цифрами "677 892";
цифры "6 476" заменить цифрами "516";
цифры "366 473" заменить цифрами "444 314".
в подпункте 2):
цифры "594 936" заменить цифрами "677 892".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "355 734" заменить цифрами "394 189";
цифры "83 864" заменить цифрами "83 844";

"9 591" сандары "3 773" сандарымен ауыстырылсын;
"262 279" сандары "300 754" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"355 734" сандары "394 189" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.

цифры "9 591" заменить цифрами "3 773";
цифры "262 279" заменить цифрами "300 754".
в подпункте 2):
цифры "355 734" заменить цифрами "394 189".
2. Приложения № 1, № 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Кабдолов А).