Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 372-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 472-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 4553 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 372-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4322 санымен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"16 186 951" сандары "15 798 669" сандарымен ауыстырылсын;
"2 667 654" сандары "2 542 039" сандарымен ауыстырылсын;
"30 845" сандары "31 089" сандарымен ауыстырылсын;
"24 049" сандары "24 799" сандарымен ауыстырылсын;
"13 464 403" сандары "13 200 742" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"16 333 001" сандары "15 944 719" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасында:
"11 166" сандары "51 259" сандарымен ауыстырылсын;
"26 513" сандары "66 606" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасында:
"-157 216" сандары "-197 309" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасында:
"157 216" сандары "197 309" сандарымен ауыстырылсын;
"26 513" сандары "66 606" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"177 987" сандары "171 355" сандарымен ауыстырылсын;
"102 614" сандары "108 444" сандарымен ауыстырылсын;
"61 399" сандары "30 000" сандарымен ауыстырылсын;
"12 620" сандары "48 989" сандарымен ауыстырылсын;
жол алынып тасталсын:
"мемлекеттік органның күрделі шығыстарына 70 000 мың теңге".
8-тармақта:
"48 559" сандары "10 197" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"840 426" сандары "922 326" сандарымен ауыстырылсын;
"337 538" сандары "331 914" сандарымен ауыстырылсын;
"22 856" сандары "31 171" сандарымен ауыстырылсын;
"18 592" сандары "22 548" сандарымен ауыстырылсын;
"59 432" сандары "137 930" сандарымен ауыстырылсын;
"543 745" сандары "551 217" сандарымен ауыстырылсын;
жолдар алынып тасталсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 372-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 19 декабря 2019 года № 472-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 декабря 2019 года № 4553. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 372-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4322, опубликовано 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "16 186 951" заменить цифрами "15 798 669";
цифры "2 667 654" заменить цифрами "2 542 039";
цифры "30 845" заменить цифрами "31 089";
цифры "24 049" заменить цифрами "24 799";
цифры "13 464 403" заменить цифрами "13 200 742";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "16 333 001" заменить цифрами "15 944 719";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "11 166" заменить цифрами "51 259";
цифры "26 513" заменить цифрами "66 606";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-157 216" заменить цифрами "-197 309";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "157 216" заменить цифрами "197 309";
цифры "26 513" заменить цифрами "66 606";
в пункте 7:
цифры "177 987" заменить цифрами "171 355";
цифры "102 614" заменить цифрами "108 444";
цифры "61 399" заменить цифрами "30 000";
цифры "12 620" заменить цифрами "48 989";
исключить строку:
"70 000 тысяч тенге на капитальные расходы государственного органа".
в пункте 8:
цифры "48 559" заменить цифрами "10 197";
в пункте 9:
цифры "840 426" заменить цифрами "922 326";
цифры "337 538" заменить цифрами "331 914";
цифры "22 856" заменить цифрами "31 171";
цифры "18 592" заменить цифрами "22 548";
цифры "59 432" заменить цифрами "137 930";
цифры "543 745" заменить цифрами "551 217";
исключить строки:

"18 384" сандары "11 566" сандарымен ауыстырылсын;
"2 655 563" сандары "2 582 982" сандарымен ауыстырылсын;
"60 000" сандары "110 000" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

цифры "18 384" заменить цифрами "11 566";
цифры "2 655 563" заменить цифрами "2 582 982";
цифры "60 000" заменить цифрами "110 000";
2. Приложения 1, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.