"18 384" сандары "11 566" сандарымен ауыстырылсын;
"2 655 563" сандары "2 582 982" сандарымен ауыстырылсын;
"60 000" сандары "110 000" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

цифры "18 384" заменить цифрами "11 566";
цифры "2 655 563" заменить цифрами "2 582 982";
цифры "60 000" заменить цифрами "110 000";
2. Приложения 1, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.