Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 19 ақпандағы № 29 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 21 ақпанда № 4909 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 17 наурыздағы № 60 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 17.03.2020 № 60 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15911 болып тіркелген "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 25 тамыздағы № 355 бұйрығына сәйкес Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 42 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4457 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 28 ақпанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Туркестанской области от 19 февраля 2019 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 февраля 2019 года № 4909. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 17 марта 2020 года № 60
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 17.03.2020 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 августа 2017 года № 355 "О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15911, акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 февраля 2018 года № 42 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4457, опубликованное 1 марта 2018 года в газете "Южный Казахстан" и 28 февраля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.Т. Нүкеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Қ.Т.Нүкенов
Ә.Е.Тұрғымбеков
М.Н.Отарбаев
Е.Ә.Садыр
Т.Қ.Сәрсембаев
Е.Қ.Тасжүреков
А.С.Сәбитов
А.Б.Тасыбаев
Түркістан облысы әкімдігінің
2019 жылғы "19" ақпандағы
№ 29 қаулысына қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері
Тыңайтқышта белсенді заттардың құрамы, %
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке арналған субсидия нормасы, теңге
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N 34,4
тонна
35 000
Аммиакты селитра
Аммиакты селитра, Б маркасы
2
Аммоний сульфаты
N-21
тонна
22 768
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты, Sib маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)"
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48 000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, Б маркасы
N-46
N-46,2
Карбамид, Sib маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
4
КАС + сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
(КАС) Сұйық азотты тыңайтқыш
N-32
N-28
N-30
N-34
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N аммонийлі - 6,8,
N нитратты - 6,8,
N амидті - 13,5
Сұйық тыңайтқыш "КАС-PS"

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Нукенова К.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Ж. Туймебаев
Нукенов К.Т.
Тургумбеков А.Е.
Отарбаев М.Н.
Садыр Е.А.
Сарсембаев Т.К.
Тасжуреков Е.К.
Сабитов А.С.
Тасыбаев А.Б.
Приложение
к постановлению акимата
Туркестанской области
от "19" февраля
2019 года № 29
Перечень субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
2
3
4
5
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра
N 34,4
тонна
35 000
Селитра аммиачная
Селитра аммиачная марки Б
2
Сульфат аммония
N-21
тонна
22 768
Сульфат аммония
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48 000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, марки Б
N-46
N-46,2
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
4
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0, 052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Удобрение жидкое азотное, марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N аммонийный - 6,8, N нитратный - 6,8, N амидный - 13,5
Жидкое удобрение "КАС-PS"

N-31, P-1, S-1
Фосфорлы тыңайтқыштар
5
Жай суперфосфат
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P-19
6
Шилісай кен орынының фосфоритті концентраты мен ұны
P-17
тонна
11 058
7
Минералды тыңайтқыш-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14,
Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийлі тыңайтқыштар
9
Электролитті хлорлы калий
K2O-48
тонна
52 500
Хлорлы калий
K2O-60
K2O-48
Sib маркалы хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Solumop маркалы калий хлориді
K2O-42, KCl-65
10
Тазаланған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты
(Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
SiB маркалы күкіртқышқылды калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) минералды тыңайтқышы
K2O-53, S-18
Калий сульфаты минералды тыңайтқышы
K2O-50,5
Күрделі тыңайтқыштар
11
Фосфорлы-калий тыңайтқышы
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
NPК 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Кешенді минералды азот-фосфор -калийлі тыңайтқыш
(NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
NPK 15:15:15 маркалы азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор калий тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Азот қышқылымен ыдырату арқылы алынған нитроаммофоска (азофоска) 1:1:1 (16:16:16:) маркасы
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска (азофоска) NPК-тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді минералды азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
NPК 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-16, P-16, K-16
Кешенді азот-фосфор-калийлі минералды тыңайтқыш (тукоқоспалар NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-20, K-20
13:19:19 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-19, K-19
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
8:20:30 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
13
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7,
Ca-0,5, Mg-1
тонна

N-31, Р-1, S-1
Фосфорные удобрения
5
Суперфосфат простой
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P- 19
6
Концентрат и мука фосфоритные Чилисайского месторождения
P-17
тонна
11 058
7
Минеральное удобрение-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийные удобрения
9
Калий хлористый электролитный
K20-48
тонна
52 500
Калий хлористый
K2O-60
K2O-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Хлорид калия марки Solumop
K2O -42, KCl-65
10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
Сложные удобрения
11
Фосфорно-калийное удобрение
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска марки
NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислотного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K- 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
13
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна

78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-23, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Жақсартылған түйіршікті құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
14
Құрамында азот-фосфор–калий-күкірті бар тыңайтқыш (NPSK тыңайтқыш)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна
42 092
15
Құрамында азот-фосфор-күкірт бар тыңайтқыш А, Б, В маркалары (NPS-тыңайтқыш)

78 500
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна
42 092
15
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение, марки А, Б, В (NPS-удобрение)

Құрамында азот-фосфор-күкірті бар кешенді тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор-күкірті бар кешенді тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, Р-20, S-8-14
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш,
(NP+S тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
Азот фосфор күкірт құрамды тыңайтқыш, NP+S =16:20+12 маркасы
N-16, Р-20, S-12
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-12, P2O5 -24, СаО-14, Mg-0,5, SO3- 25
20
А маркалы арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-61
тонна
178 500
Жемдік моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (МАР)
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-60
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Тыңайтатын диаммонийфосфат
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Монокалий фосфат агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Монофосфат калий минералды тыңайтқышы
P2O5-51,46-51,5, K2О-33,8-34,0
Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Монокалий фосфат тыңайтқышы NPK 0-52-34
P2O5-52,03 K2О-34,26
MKP тыңайтқыш
P-52, K-34
Haifa калийлі монофосфаты
P2O5-52, K2О-34
Микротыңайтқыштар
23
"МЭРС" микробиотыңайқыш" құрамында микроэлементтері бар қоректендіретін ерітінділер
фитобайланыс Fe-2,5, фитобайланыс Mo-2,0, фитобайланыс Cu-1,0, фитобайланыс Zn-2,5, фитобайланыс Mn-1,0, фитобайланыс Сo-0,5, фитобайланыс B-0,5
литр
2 008,9
24
YaraLivaCalcinit тыңайтқыш
(кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Концентрленген кальций нитраты
N-17, CaO-32
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркасы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркасы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркасы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркасы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты минералды тыңайтқышы
N-15,5, Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Кальций селитрасы Haifa
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Kristalon Special 18-18-18
минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025,
Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Kristalon Red 12-12-36
минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
KristalonYellow 13-40-13
минералды тыңайтқышы
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178 500
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение монокалий фосфат NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Микроудобрения
23
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
24
Удобрение YaraLivaCalcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

Kristalon Cucumber 14-11-31
минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, N-7, Nкарб-7,
P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01,
Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
тонна
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суды ерігіш NPK тыңайтқышытары
N-3, N-NO3-3, P2O5-11,
K2O-38, MgO-4, SO3-27,5,
B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (кристалон қоңыр)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11,
K2O-38, MgO-4, SO3-27,5,
B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Yara Vita Rexolin D12 темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Fe-11,6
килограмм

Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Удобрение Yara Vita Rexolin D12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм

2 455,5
56
Биостим органо-минералды тыңайтқышы "Рост" маркасы
аминқышқылы-4,0, N-4,0, Р2О5-10,0, SO3- 1,0,
MgO-2,0, Fe-0,4, Mn-0,2,
Zn-0,2,B-0,1
литр
2 388,5
57
Биостим органо-минералды тыңайтқышы "Зерновой" маркасы
аминқышқылы-7,0, N-5,5, Р2О5-4,5, К2О- 4,0, SO3-2,0,
MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,7,
Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2,
Mo-0,02, Co-0,02
2 322
Биостим органо-минералды тыңайтқышы "Масличный" маркасы
аминқышқылы-6,0, N-1,2, SO3-8,0, MgO-3,0, Fe-0,2, Mn-1,0, Zn-0,2, Cu-0,1,
B-0,7, Mo-0,04, Co-0,02
Биостим органо-минералды тыңайтқышы "Свекла" маркасы

2 455,5
56
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты-4,0, N-4,0, Р2О5-10,0, SO3- 1,0, MgO-2,0, Fe-0,4, Mn-0,2, Zn-0,2, B-0,1
литр
2 388,5
57
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты-7,0, N-5,5, Р2О5-4,5, К2О- 4,0, SO3-2,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2, Mo-0,02, Co-0,02
литр
2 322
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты-6,0, N-1,2, SO3-8,0, MgO-3,0, Fe-0,2, Mn-1,0, Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04, Co-0,02
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"

Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, маркасы: 13-6-26+8 CaO
N - 13, P2O5 -6, K2O – 26, CaO- 8, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01,
Mo – 0,005, Zn - 0,01
килограмм
357
182
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, маркасы:
15-5-30+2MgO
N - 15, P2O5 -5, K2O – 30, MgO - 2, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01,
Mo – 0,005, Zn - 0,01
килограмм
335
183
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, маркасы: 15-30-15
N - 15, P2O5 -30, K2O – 15,
B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005,
Zn - 0,01
килограмм

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N - 13, P2O5 -6, K2O – 26, CaO- 8, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
килограмм
357
182
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15, P2O5 -5, K2O – 30, MgO - 2, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
килограмм
335
183
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15, P2O5 -30, K2O – 15, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
килограмм

900
264
NANOVIT тыңайтқыштары:
Моно Мырыш
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминокислоты – 2,78; органические кислоты – 8,35; моносахариды – 0,00385; фитогормоны – 0,00044
литр
697,5
265
NANOVIT тыңайтқыштары: Кальцийлі
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02;
В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминқыщқылдары – 0,78; органикалық қышқылдар – 0,10; моносахаридтер – 0,00347; фитогормондар – 0,0004
литр
652,5
266
NANOVIT тыңайтқыштары: Фосфорлы
N – 4,53, Р2О5 – 30,00;
В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминқышқылдары – 0,08; органикалық қышқылдар – 4,5; моносахаридтер – 0,00365; фитогормондар – 0,00042
литр
1 037,5
267
NANOVIT тыңайтқыштары: Молибденді
N – 3,34, SO3 – 0,25;
В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминқышқылдары – 4,26; органикалық қышқылдар – 16,5; моносахаридтер – 0,00417; фитогормондар – 0,00048
литр
1 000
268
NANOVIT АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01;
Fe – 0,01; Mn- 0,02;
Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминқышқылдары – 35,0; моносахаридтер – 0,1;
фитогормондар – 0,012;
литр
2 465
269

900
264
Удобрение NANOVIT: Моно Цинк
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминокислоты – 2,78; органические кислоты – 8,35; моносахариды – 0,00385; фитогормоны – 0,00044
литр
697,5
265
Удобрение NANOVIT: Кальциевый
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминокислоты – 0,78; органические кислоты – 0,10; моносахариды – 0,00347; фитогормоны – 0,0004
литр
652,5
266
Удобрение NANOVIT: Фосфорный
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминокислоты – 0,08; органические ислоты – 4,5; моносахариды – 0,00365; фитогормоны – 0,00042
литр
1 037,5
267
Удобрение NANOVIT: Молибденовый
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминокислоты – 4,26; органические кислоты – 16,5; моносахариды – 0,00417; фитогормоны – 0,00048
литр
1 000
268
Удобрение NANOVIT АМИНО МАКС
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминокислоты – 35,0; моносахариды – 0,1; фитогормоны – 0,012;
литр
2 465
269

NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 3:18:18 маркалы
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904
270
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 5:20:5 маркалы
N – 5,0, Р2О5 – 20,0;
К2О –5,0; MgO–0,01;
SO3 – 0,01; В – 0,02;
Cu – 0,04; Fe – 0,07; Mn – 0,035; Мо – 0,01; Zn – 0,01; Si–0,01; Co – 0,001
литр
885
271
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 9:18:9 маркалы
N – 9,0, Р2О5 – 18,0; К2О –9,0; MgO–0,012; SO3 – 0,012; В – 0,018; Cu – 0,04;
Fe – 0,065; Mn – 0,028;
Мо–0,012; Zn – 0,012;
Si–0,012; Co – 0,0012
литр

Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 3:18:18
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904
270
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 5:20:5
N – 5,0, Р2О5 – 20,0; К2О –5,0; MgO–0,01; SO3 – 0,01; В – 0,02; Cu – 0,04; Fe – 0,07; Mn – 0,035; Мо – 0,01; Zn – 0,01; Si–0,01; Co – 0,001
литр
885
271
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 9:18:9
N – 9,0, Р2О5 – 18,0; К2О –9,0; MgO–0,012; SO3 – 0,012; В – 0,018; Cu – 0,04; Fe – 0,065; Mn – 0,028; Мо–0,012; Zn – 0,012; Si–0,012; Co – 0,0012
литр