Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Түркістан облысы әкiмiнiң 2019 жылғы 27 маусымдағы № 4 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 27 маусымда № 5099 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29 бабы 2-тармағына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына және 50 бабы 2-тармақ 2)-тармақшасына сәйкес Түркістан облысы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ.
1. 2019 жылдың 24 маусымынан бастап Түркістан облысының Арыс қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы әкiмiнiң 28.06.2019 № 5 шешімімен (24.06.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Түркістан облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.Қ. Айтмұхаметов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күннің ішінде оның көшірмесін баспа және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық кәсіпорынына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізі үшін жолданылуын;
3) осы шешімді ресми жарияланғанннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет русурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім 2019 жылдың 24 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы әкiмiнiң 28.06.2019 № 5 шешімімен (24.06.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ө. Шөкеев

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима Туркестанской области от 27 июня 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 июня 2019 года № 5099
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государтственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", аким Туркестанской области РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Арыс Туркестанской области с 24 июня 2019 года.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима Туркестанской области от 28.06.2019 № 5 (вводится в действие с 24.06.2019).
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить первого заместителя акима области Айтмухаметова К.К. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие с 24 июня 2019 года.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения акима Туркестанской области от 28.06.2019 № 5 (вводится в действие с 24.06.2019).
У. Шукеев