Түркістан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман пайдаланудың төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/437-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қазанда № 5203 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 587-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 14-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес Түркістан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман пайдаланудың төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/358-V "Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман пайдаланудың төлемақы ставкаларын бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 5 қаңтарда № 3510 тіркелген, 2016 жылы 14 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде № 5-6 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Түркістан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Туркестанской области
Решение Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/437-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 октября 2019 года № 5203
В соответствии с пунктом 1 статьи 587 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2018 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 2) статьи 14 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Туркестанской области согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/358-V "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3510 от 5 января 2016 года, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Южный Казахстан" № 4).
3. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.

0,0133
Түркістан облыстық
мәслихатының 2019 жылғы
13 қыркүйектегі № 42/437-VI
шешіміне 2-қосымша
Түркістан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде дәрілік өсімдіктерді, жабайы жемістерді, жаңғақтарды, жидектерді, техникалық шикізатты, қамыс пен саңырауқұлақтарды жинау және дайындау үшін төлемақы мөлшерлемелері
Р/с
Өсімдіктер мен жеміс-жидектердің атаулары
Өлшем бірлігі
Шикізат түрі (құрғақ күйінде)
Төлемақы мөлшерлемелері (АЕК)
Дәрі – дәрмектік өсімдіктер
1.
Дәрілік жалбызтікен
килограмм
тамыры

0,0133
Приложение 2 к решению
Туркестанского областного
маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/437-VI
Ставки платы за сбор и заготовку лекарственных растений, дикорастущих плодов, орехов, ягод, технического сырья, камыша и грибов на участках государственного лесного фонда Туркестанской области
п/н
Наименования растений и плодов
Единица измерений
Вид сырья (в сухом виде)
Ставки платы (МРП)
Лекарственные растения
1.
Алтей лекарственный
килограмм
корни

10 км дейін -1,30; 40,1-60 км дейін - 0,75; 100 км астам -0,30.
10,1-25 км дейін -1,20; 60,1- 80 км дейін – 0,55;
25,1- 40 км дейін-1,00; 80,1- 100 км дейін– 0,40;

До 10 км-1,30; до 40,1-60 км-0,75; свыше 100 км -0,30.
До 10,1-25 км-1,20; до 60,1-80 км-0,55;
До 25,1-40 км-1,00; до 80,1-100 км-0,40;