Түркістан облысы Кентау қаласының көшелерін және шағын аудандарын қайта атау және атау беру туралы
Бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 292 қаулысы және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/482-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментіне 2020 жылғы 5 қаңтарда № 5349 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түркістан облысы Кентау қаласының атауы жоқ көшелеріне осы бірлескен қаулы мен шешімге 1-қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Түркістан облысы Кентау қаласының көшелері осы бірлескен қаулы мен шешімге 2-қосымшаға сәйкес қайта аталсын.
3. Түркістан облысы Кентау қаласының атауы жоқ шағын аудандарына осы бірлескен қаулы мен шешімге 3-қосымшаға сәйкес атау берілсін.
4. Түркістан облысы Кентау қаласының шағын аудандары осы бірлескен қаулы мен шешімге 4-қосымшаға сәйкес қайта аталсын.
5. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы мен шешім ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
6. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің орынбасары С.А. Қалқамановқа жүктелсін.
7. Осы бірлескен қаулы мен шешім ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Ибадуллаев
Облыстық мәслихатхатшысы Қ. Балабиев
Қ.Қ. Айтмұхаметов
Ә.Е. Тұрғымбеков
Ж.Е. Аманбаев
С.А. Қалқаманов
М.И. Мырзалиев
Ұ.Қ. Тәжібаев
А.А. Абдуллаев
А.Б. Тасыбаев
"Түркістан облысы Кентау қаласының көшелерін және шағын аудандарын қайта атау және атау беру туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы "___"____________ №____ қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы "____"__________ №_____ шешіміне.
Түркістан облысы әкімдігінің
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 292 қаулысы мен Түркістан
облыстық мәслихатының
2019 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 44/482-VI шешіміне
1-қосымша
Түркістан облысы Кентау қаласының атауы жоқ көшелеріне берілетін атаулар тізімі:

О присвоении наименований и переименовании улиц и микрорайонов города Кентау Туркестанской области
Совместное постановление акимата Туркестанской области от 23 декабря 2019 года № 292 и решение маслихата Туркестанской области от 9 декабря 2019 года № 44/482-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 января 2020 года № 5349
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года, акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам города Кентау Туркестанской области согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Переименовать улицы города Кентау Туркестанской области согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Присвоить наименования безымянным микрорайонам города Кентау Туркестанской области согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Переименовать микрорайоны города Кентау Туркестанской области согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
5. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Туркестанской области Калкаманова С.А.
7. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Председатель сессии
областного маслихата С. Ибадуллаев
Секретарь областного маслихата К. Балабиев
Айтмухаметов К.К.
Тургумбеков А.Е.
Аманбаев Ж.Е.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Тажибаев У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б.
К постановлению акимата области "О присвоении наименований и переименовании улиц и микрорайонов города Кентау Туркестанской област" и от "____" ________2019 года №______ и решению маслихата Туркестанской области от "____" ___________ 2019 года №_______
Приложение 1
к совместному постановлению
акимата Туркестанской
области от 23 декабря
2019 года № 292 и решению
Туркестанского областного
маслихата от 9 декабря
2019 года № 44/482-VI
Список присваиваемых наименовании безымянным улицам города Кентау Туркестанской области