Арыс қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/206-VІ "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 35/247-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 25 сәуірде № 4998 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, 106 бабының 4 тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 37/376-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4966 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/206-VІ "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде және 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 14 364 541 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 602 782 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 23 840 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 32 631 мың теңге;
трансферттер түсiмi –12 705 288 мың теңге;
2) шығындар – 14 299 249 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 742 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –5 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 132180 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 132180 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 76 630 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76 630 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 408 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 888 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 30/206-VІ "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 19 апреля 2019 года № 35/247-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 апреля 2019 года № 4998. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 5 апреля 2019 года за № 37/376-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4966, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 30/206-VІ "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4868, опубликовано 12 января 2019 года в газете "Арыс ақиқаты" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 364 541 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 602 782 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 840 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 631 тысяч тенге;
поступления трансфертов –12 705 288 тысяч тенге;
2) затраты –14 299 249 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 742 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –132 180 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 132 180 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 76 630 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 76 630 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150 тысяч тенге;
погашение займов – 5 408 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 888 тысяч тенге.".

Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Арыс қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Арыс қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Ахметов
Қалалық мәслихат хатшысы А. Байтанаев
Арыс қалалық
мәслихатының 2019
жылғы 19 сәуірдегі
№ 35/247-VI шешіміне
1-қосымша
Арыс қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30/206-VI шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3

Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Арысского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Арысского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
городского маслихата К. Ахметов
Секретарь городского маслихата А. Байтанаев
Приложение 1 к решению
Арысского городского
маслихата от 19 апреля
2019 года № 35/247 –VI
Приложение 1 к решению
Арысского городского
маслихата от 24 декабря
2018 года № 30/206-VI
Городской бюджет на 2019 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
13
Басқалар
07
9
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц