Арыс қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/206-VІ "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 43/297-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 5313 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5 тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/471-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5295 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №30/206-VІ "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтарында "Арыс ақиқаты" газетінде және 2019 жылғы 11 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 22 091 597 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 274 605 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 418 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25 352 мың теңге;
трансферттер түсiмi –20 773 222 мың теңге;
2) шығындар – 22 158 485 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 742 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –5 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 76 630 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 76 630 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 408 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 888 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 24 декабря 2018 года № 30/206-VІ "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 13 декабря 2019 года № 43/297-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 23 декабря 2019 года № 5313. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года за № 44/471-VI "О внесении изменения в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5295, маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс от 24 декабря 2018 года № 30/206-VІ "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4868, опубликовано 12 января 2019 года в газете "Арыс ақиқаты" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 091 597 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 274 605 тысяч тенге;
неналоговые поступления –18 418 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –25 352 тысяч тенге;
поступления трансфертов –20 773 222 тысяч тенге;
2) затраты –22 158 485 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9742 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –5 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 76 630 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –76 630 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150 тысяч тенге;
погашение займов – 5 408 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 888 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Арыс қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Арыс қалалық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Арыс қалалық мәслихат аппаратының басшысы М.Сыдыховқа жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Арыс" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Арыс после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата города Арыс М.Сыдыхова.