2019-2021 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 240 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 4887 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4854 тіркелген шешіміне сәйкес шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ащысай ауылынын 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 62 684 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 781 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 102 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмі – 60 801 мың теңге;
2) шығындар – 62 726 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 318 шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
2. Қарнақ ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 321 324 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 21 336 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 299 488 мың теңге;
2) шығындар – 323 926 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 602 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2602 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2602 мың теңге.

О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2019-2021 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 11 января 2019 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 января 2019 года № 4887. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4854, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ачисай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 684 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 781 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 102 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 801 тысяч тенге;
2) затраты – 62 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 42 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 тысяч тенге
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 42 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 29.11.2019 № 318 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет села Карнак на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 321 324 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 336 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 299 488 тысяч тенге;
2) затраты – 323 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 602 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 602 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2602 тысяч тенге.

2) шығындар – 74 915 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 425 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 425 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 425 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 318 шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
16. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
17. "Кентау қалаллық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

2) затраты – 74 915 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 425 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 425 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 425 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 29.11.2019 № 318 (вводится в действие с 01.01.2019).
16. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2019 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
17. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территрии города Кентау;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
18. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы А. Розибаев
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 11 қаңтардағы
№ 240 шешіміне
1-қосымша
Ащысай ауылының 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 318 шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3

4) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
городского маслихата А. Розибаев
Секретарь городского маслихата Т. Балабиев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 11 января 2019 года № 240
Бюджет cела Ачисай на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 29.11.2019 № 318 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3