Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы "Ауылдық елді мекендердегі мемлекеттік ұйымдарының мамандарына әлеуметтік көмек беру туралы" № 219 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 323 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 5303 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіп кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 219 "Ауылдық елді мекендердегі мемлекеттік ұйымдарының мамандарына әлеуметтік көмек беру туралы" (Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 4832 болып тiркелген, 2018 жылғы 15 желтоқсанда № 52/8130 "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік көмек жылына бір рет 3 (үш) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде берілсін.".
2. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейінгі күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының төрағасы М. Кунпеисов
Мәслихат хатшысы Т. Балабиев

О внесении изменении в решение Кентауского городского маслихата от 28 ноября 2018 года № 219 "О социальной помощи работникам государственных организаций в сельской местности"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 12 декабря 2019 года № 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 декабря 2019 года № 5303
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 28 ноября 2018 года № 219 "О социальной помощи работникам государственных организаций в сельской местности" (зарегистрированного Департаментом юстиции Туркестанской области 11 декабря 2018 года № 4832 и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 декабря 2018 года) следующее изменение:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих и работающих в сельских населенных пунктах города Кентау, раз в год предоставить единовременную социальную помощь по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива в размере 3 (трҰх) месячных расчетных показателей, за счет средств местного бюджета.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Кунпеисов
Секретарь маслихата Т. Балабиев