Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/211 "2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 39/233 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 5020 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 37/376-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4966 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/211 "2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4867 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтардағы "Алғабас" газетінде және 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –13 676 719 мың теңге:
салықтық түсімдер– 615 051 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –172 990 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 10 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 878 678 мың теңге;
2) шығындар –13 752 486 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 800 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 117 413 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 613 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -148 567 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 148 567 мың теңге:
қарыздар түсімі – 117 413 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 613 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 767 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 35/211 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25 апреля 2019 года № 39/233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 мая 2019 года № 5020. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 5 апреля 2019 года за № 37/376-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4966, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 35/211 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4867, опубликовано 25 января 2019 года в газете "Алгабас" и 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 676 719 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 615 051 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 172 990 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 878 678 тысяч тенге;
2) затраты – 13 752 486 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 800 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 117 413 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 613 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -148 567 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
148 567 тысяч тенге:
поступления займов – 117 413 тысяч тенге;
погашение займов – 44 613 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75 767 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.

2. "Бәйдібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бәйдібек аудандық мәслихаттың интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Госдарственному учреждению "Аппарат Байдибекского районного маслихата" в установленном законадательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на правое хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байдибекского районного маслихата после его официального опубликования.

21952
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
28168
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
12
Көлiк және коммуникация
684761
1
Автомобиль көлiгi
684761
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
684761
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
33216
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
651545
13
Басқалар
123107
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
14701
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
14701
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14401
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
9
Басқалар
108406
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9939
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
9939
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
98467
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
5182
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7553
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
85732
14
Борышқа қызмет көрсету
52
1
Борышқа қызмет көрсету
52
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
52
15
Трансферттер
993280
1
Трансферттер
993280
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
993280
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
527
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

21952
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
28168
015
Капитальные расходы государственного органа
300
12
Транспорт и коммуникации
684761
1
Автомобильный транспорт
684761
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
684761
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
33216
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
651545
13
Прочие
123107
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
14701
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
14701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
14401
004
Капитальные расходы государственного органа
300
9
Прочие
108406
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9939
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
9939
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
98467
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
5182
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7553
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
85732
14
Обслуживание долга
52
1
Обслуживание долга
52
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
52
15
Трансферты
993280
1
Трансферты
993280
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
993280
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
527
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства