Қазығұрт ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 1 қаулысы және Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 44/283-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 мамырда № 5047 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, ауданның жер қатынастары мен құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімдерінің бірлескен ұсынысы негізінде Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданы бойынша:
1) Қарабау ауыл округі, Қарабау елді мекенінің барлығы 119,89 гектар жеріне 10,0 гектар жайылым жер қосылып, Қарабау елді мекенінің аумағы 129,89 гектарға;
2) Қарабау ауыл округі, Жұмысшы елді мекенінің барлығы 173,04 гектар жеріне 7,0 гектар жайылым жер қосылып, Жұмысшы елді мекенінің аумағы 180,04 гектарға;
3) Қ.Әбдәлиев ауылдық округі, Рабат елді мекенінің барлығы 393,71 гектар жеріне 10,0 гектар жайылым жер қосылып, Рабат елді мекенінің аумағы 403,71 гектарға;
4) Шарбұлақ ауыл округі, Шарбұлақ елді мекенінің барлығы 428,18 гектар жеріне 36,60 гектар жайылым жер қосылып, Шарбұлақ елді мекенінің аумағы 464,78 гектарға;
5) Тұрбат ауыл округі, Өндіріс елді мекенінің барлығы 255,81 гектар жеріне 7,70 гектар жайылым жер қосылып, Өндіріс елді мекенінің аумағы 263,51 гектарға;
6) Шарапхана ауыл округі, Бақабұлақ елді мекенінің барлығы 45,90 гектар жеріне 3,0 гектар жайылым жер қосылып, Бақабұлақ елді мекенінің аумағы 48,90 гектарға;
7) Шарапхана ауыл округі, Талдыбұлақ елді мекенінің барлығы 65,96 гектар жеріне 12,0 гектар жайылым жер қосылып, Талдыбұлақ елді мекенінің аумағы 77,96 гектарға;
8) Жаңабазар ауыл округі, Тілектес елді мекенінің барлығы 121,22 гектар жеріне 48,0 гектар жайылым жер қосылып, Тілектес елді мекенінің аумағы 169,22 гектарға;

Об изменении границ населенных пунктов Казыгуртского района
Совместное постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 30 апреля 2019 года № 1 и решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 30 апреля 2019 года № 44/283-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2019 года № 5047
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного представления отделов земельных отношений и строительства, архитектуры и градостроительства района акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВИЛ и Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы по Казыгуртскому району:
1) населенного пункта Карабау сельского округа Карабау, присоединив всего к 119,89 гектарам земли 10,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Карабау на 129,89 гектаров;
2) населенного пункта Жумысшы сельского округа Карабау, присоединив всего к 173,04 гектарам земли 7,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Жумысшы на 180,04 гектаров;
3) населенного пункта Рабат сельского округа К.Абдалиев, присоединив всего к 393,71 гектарам земли 10,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Рабат на 403,71 гектаров;
4) населенного пункта Шарбулак сельского округа Шарбулак, присоединив всего к 428,18 гектарам земли 36,60 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Шарбулак на 464,78 гектаров;
5) населенного пункта Ондирис сельского округа Турбат, присоединив всего к 255,81 гектарам земли 7,70 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Ондирис на 263,51 гектаров;
6) населенного пункта Бакабулак сельского округа Шарапхана, присоединив всего к 45,90 гектарам земли 3,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Бакабулак на 48,90 гектаров;
7) населенного пункта Талдыбулак сельского округа Шарапхана, присоединив всего к 65,96 гектарам земли 12,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Талдыбулак на 77,96 гектаров;
8) населенного пункта Тилектес сельского округа Жанабазар, присоединив всего к 121,22 гектарам земли 48,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Тилектес на 169,22 гектаров;

9) Жаңабазар ауыл округі, Жылыбұлақ елді мекенінің барлығы 95,30гектар жеріне 25,0 гектар жайылым жер қосылып, Жылыбұлақ елді мекенінің аумағы 120,30 гектарға;
10) Алтынтөбе ауыл округі, Қарабау елді мекенінің барлығы 17,65 гектар жеріне 3,0 гектар жайылым жер қосылып, Қарабау елді мекенінің аумағы 20,65 гектарға;
11) Алтынтөбе ауыл округі, Қосағаш елді мекенінің барлығы 133,51 гектар жеріне 8,0 гектар жайылым жер қосылып, Қосағаш елді мекенінің аумағы 141,51 гектарға;
12) Алтынтөбе ауыл округі, Алтынтөбе елді мекенінің барлығы 182,82 гектар жеріне 8,0 гектар жайылым жер қосылып, Алтынтөбе елді мекенінің аумағы 190,82 гектарға;
13) Жігерген ауыл округі, Айнатас елді мекенінің барлығы 91,0 гектар жеріне 10,40 гектар жайылым жер қосылып, Айнатас елді мекенінің аумағы 101,40 гектарға;
14) Жігерген ауыл округі, Қызылбұлақ елді мекенінің барлығы 80,95 гектар жеріне 30,0 гектар жайылым жер қосылып, Қызылбұлақ елді мекенінің аумағы 110,95 гектарға;
15) Жігерген ауыл округі, Дихан елді мекенінің барлығы 119,04 гектар жеріне 25,0 гектар жайылым жер қосылып, Дихан елді мекенінің аумағы 144,04 гектарға;
16) Жігерген ауыл округі, Тесіктөбе елді мекенінің барлығы 183,73 гектар жеріне 62,0 гектар жайылым жер қосылып, Тесіктөбе елді мекенінің аумағы 245,73 гектарға ұлғайтылып, шекаралары өзгертілсін.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы және шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

9) населенного пункта Жылыбулак сельского округа Жанабазар, присоединив всего к 95,30 гектарам земли 25,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Жылыбулак на 120,30 гектаров;
10) населенного пункта Карабау сельского округа Алтынтобе, присоединив всего к 17,65 гектарам земли 3,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Карабау на 20,65 гектаров;
11) населенного пункта Косагаш сельского округа Алтынтобе, присоединив всего к 133,51 гектарам земли 8,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Косагаш на 141,51 гектаров;
12) населенного пункта Алтынтобе сельского округа Алтынтобе, присоединив всего к 182,82 гектарам земли 8,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Алтынтобе на 190,82 гектаров;
13) населенного пункта Айнатас сельского округа Жигирген, присоединив всего к 91,0 гектарам земли 10,40 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Айнатас на 101,40 гектаров;
14) населенного пункта Кызылбулак сельского округа Жигирген, присоединив всего к 80,95 гектарам земли 30,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Кызылбулак на 110,95 гектаров;
15) населенного пункта Дихан сельского округа Жигирген, присоединив всего к 119,04 гектарам земли 25,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Дихан на 144,04 гектаров;
16) населенного пункта Тесиктобе сельского округа Жигирген, присоединив всего к 183,73 гектарам земли 62,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Тесиктобе на 245,73 гектаров.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного постановления и решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.

3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Телгараев
Сессия төрағасы С. Батырбаев
Мәслихат хатшысы У. Копеев

3. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Телгараев
Председатель сессии С. Батырбаев
Секретарь маслихата У. Копеев