Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/239-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 маусымдағы № 46/292-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 27 маусымда № 5103 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 38/405-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5089 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/239-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4856 тіркелген, 2019 жылы 11 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2019 жылғы 10 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішнде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 25 665 011 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 424 635 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 20 864 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 999 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 24 198 513 мың теңге;
2) шығындар – 25 665 040 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 117 750 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 151 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33 750 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -117 779 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117 779 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 151 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33 750 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 37/239-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 24 июня 2019 года № 46/292-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 июня 2019 года № 5103. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 июня 2019 года № 38/405 –VI "О внесении изменений и дополнения в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5089, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 37/239-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4856, опубликовано11 января 2019 года в газете "Казыгурт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 665 011 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 424 635 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 864 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 999 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 198 513тысяч тенге;
2) затраты – 25 665 040 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117 750 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 151 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 750 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -117 779 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117 779 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 151 500 тысяч тенге;
погашение займов – 33 750 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 тысяч тенге.".

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;

Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Батырбаев
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 маусымдағы
№ 46/292-VI шешіміне 1 қосымша
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 37/239-VI шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Батырбаев
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1 к решению Казыгуртского
районного маслихата от 24 июня 2019
года № 46/292-VI
Приложение 1 к решению Казыгуртского
районного маслихата от 25 декабря 2018
года №37/239-VI
Районный бюджет на 2019 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы