Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 38/253-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 51/313-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 29 қарашада № 5269 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қарашадағы № 50/310-VI "Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/239-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5247 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 38/253-VI "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 664 354 мың теңге:
салықтық түсiмдер –91 688 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 572 116 мың теңге;
2) шығындар – 668 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 464 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 464 мың теңге.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 38/253-VІ "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 22 ноября 2019 года № 51/313-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 29 ноября 2019 года № 5269. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Казыгуртского районного маслихата от 11 ноября 2019 года № 50/310-VI "О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 37/239-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5247, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 38/253-VI "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4875, опубликовано 25 января 2019 года в газете "Казыгурт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2019 года) следующие изменения:
Пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 664 354 тысяч тенге:
налоговые поступления – 91 688 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 572 116 тысяч тенге;
2) затраты – 668 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 464 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 464 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 464 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2019-2021 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 252 098 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 23 703 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 67 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 228 328 мың теңге;
2) шығындар – 253 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 936 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 936 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 936 мың теңге.
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 134 142 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 768 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 119 024 мың теңге;
2) шығындар – 134 943 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 801 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 801 мың теңге.
7. Қарабау ауылы округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 173 637 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 361 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 158 251 мың теңге;
2) шығындар – 174 447 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 810 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 810 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 810 мың теңге.
9. Сабыр Рақымов ауылы округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 5 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы – 252 098 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 703 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 228 328 тысяч тенге;
2) затраты – 253 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 936 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 936 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 936 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2019-2021 годы согласно приложению 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 142 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 768 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 119 024 тысяч тенге;
2) затраты – 134 943 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 801тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 801 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа Карабау на 2019-2021 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 637 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 361 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 158 251 тысяч тенге;
2) затраты – 174 447 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 810 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 810 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 810 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет сельского округа Сабыра Рахимова на 2019-2021 годы согласно приложению 5 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.