Қазығұрт ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 5 қаулысы және Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 53/330-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 5370 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, ауданның жер қатынастары мен құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімдерінің бірлескен ұсынысы негізінде Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданы бойынша;
1) Қақпақ ауылы округі, Заңғар елді мекенінің барлығы 77,63 гектар жеріне 2,0 гектар жайылым жер қосылып, Заңғар елді мекенінің аумағы 79,63 гектарға;
2) Сарапхана ауылдық округі, Жіңішке елді мекенінің барлығы 146,4 гектар жеріне 17,5 гектар жайылым жер қосылып, Жіңішке елді мекенінің аумағы 163,9 гектарға;
3) Сарапхана ауылдық округі, Махамбет елді мекенінің барлығы 145,5 гектар жеріне 15,0 гектар жайылым жер қосылып, Махамбет елді мекенінің аумағы 160,5 гектарға;
4) Қарабау ауылы округі, Жұмысшы елді мекенінің барлығы 173,04 гектар жеріне 18,0 гектар жайылым жер қосылып, Жұмысшы елді мекенінің аумағы 191,04 гектарға;
5) Шарбұлақ ауылы округі, Ақбастау елді мекенінің барлығы 93,26 гектар жеріне 55,0 гектар жайылым жер қосылып, Ақбастау елді мекенінің аумағы 148,26 гектарға;
6) Қызылқия ауылы округі, Айнатас елді мекенінің барлығы 237,27 гектар жеріне 20,0 гектар жайылым жер қосылып, Айнатас елді мекенінің аумағы 257,27 гектарға;
7) Қызылқия ауылы округі, Ынталы елді мекенінің барлығы 110,18 гектар жеріне 2,3 гектар жайылым жер қосылып, Ынталы елді мекенінің аумағы 112,48 гектарға;
8) Жаңабазар ауылы округі, ХХ-лет Каз ССР елді мекенінің барлығы 58,52 гектар жеріне 76,1 гектар жайылым жер қосылып, ХХ-лет Каз ССР елді мекенінің аумағы 134,62 гектарға;

Об изменении границ населенных пунктов Казыгуртского района
Совместное постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 31 декабря 2019 года № 5 и решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 31 декабря 2019 года № 53/330-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 января 2020 года № 5370
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного представления отделов земельных отношений и строительства, архитектуры и градостроительства района акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВИЛ и Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы по Казыгуртскому району:
1) населенного пункта Зангар сельского округа Какпак, присоединив всего к 77,63 гектарам земли 2,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Зангар на 79,63 гектаров;
2) населенного пункта Жинишке сельского округа Сарапхана, присоединив всего к 146,4 гектарам земли 17,5 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Жинишке на 163,9 гектаров;
3) населенного пункта Махамбет сельского округа Сарапхана, присоединив всего к 145,5 гектарам земли 15,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Махамбет на 160,5 гектаров;
4) населенного пункта Жумысшы сельского округа Карабау, присоединив всего к 173,04 гектарам земли 18,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Жумысшы на 191,04 гектаров;
5) населенного пункта Акбастау сельского округа Шарбулак, присоединив всего к 93,26 гектарам земли 55,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Акбастау на 148,26 гектаров;
6) населенного пункта Айнатас сельского округа Кызылкия, присоединив всего к 237,27 гектарам земли 20,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Айнатас на 257,27 гектаров;
7) населенного пункта Ынталы сельского округа Кызылкия, присоединив всего к 110,18 гектарам земли 2,3 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Ынталы на 112,48 гектаров;
8) населенного пункта ХХ-лет Каз ССР сельского округа Жанабазар, присоединив всего к 58,52 гектарам земли 76,1 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта ХХ-лет Каз ССР на 134,62 гектаров;

9) Қ.Әбдәлиев ауылдық округі, Еңбекші елді мекенінің барлығы 24,92 гектар жеріне 22,6 гектар жайылым жер қосылып, Еңбекші елді мекенінің аумағы 47,52 гектарға;
10) С.Рақымов ауыл округі, Майбұлақ елді мекенінің барлығы 166,49 гектар жеріне 38,5 гектар жайылым жер қосылып, Майбұлақ елді мекенінің аумағы 204,99 гектарға;
11) С.Рақымов ауыл округі, Қызылата елді мекенінің барлығы 86,38 гектар жеріне 31,6 гектар жайылым жер қосылып, Қызылата елді мекенінің аумағы 117,98 гектарға;
12) Жігерген ауыл округі, Тесіктөбе елді мекенінің барлығы 124,42 гектар жеріне 12,0 гектар жайылым жер қосылып, Тесіктөбе елді мекенінің аумағы 136,42 гектарға ұлғайтылып, шекаралары өзгертілсін.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Телғараев
Сессия төрағасы С.Сманов
Мәслихат хатшысы У.Копеев

9) населенного пункта Енбекши сельского округа К.Абдалиев, присоединив всего к 249,2 гектарам земли 22,6 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Енбекши на 271,8 гектаров;
10) населенного пункта Майбулак сельского округа С.Рахимов, присоединив всего к 166,49 гектарам земли 38,5 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Майбулак на 204,99 гектаров;
11) населенного пункта Кызылата сельского округа С.Рахимов, присоединив всего к 86,38 гектарам земли 31,6 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Кызылата на 117,98 гектаров;
12) населенного пункта Тесиктобе сельского округа Жигерген, присоединив всего к 124,42 гектарам земли 12,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Тесиктобе на 136,42 гектаров;
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Телгараев
Председатель сессии С.Сманов
Секретарь маслихата У.Копеев