Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 43-280-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 47-304-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 27 наурызда № 4949 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 43-280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4866 тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтардағы "Мақтаарал тынысы" газетінде және 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 38 342 069 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 726 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 482 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 588 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 580 722 мың теңге;
2) шығындар – 38 421 966 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 196 173 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 265 344 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 69 171 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 276 070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 276 070 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 265 125 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 68 520 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 79 465 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мақтаарал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений и дополнения в решение Мактааральского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 43-280-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 19 марта 2019 года № 47-304-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 марта 2019 года № 4949. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 43-280-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4866, опубликовано 11 января 2019 года в газете "Мактаарал тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2019 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 342 069 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 726 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 482 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 588 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 580 722 тысяч тенге;
2) затраты – 38 421 966 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 196 173 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 265 344 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 69 171 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 276 070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 276 070 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 265 125 тысяч тенге;
погашение займов – 68 520 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 79 465 тысяч тенге".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтаарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;

995 893
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
995 893
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
382 221
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 490
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21 462
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
102 033
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 954
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
100 633
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
62 703
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
226 294
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
74 103
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
88 516
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 516
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 563
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 963
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 976
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 814
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 022 565
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 321
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
5 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
0
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

995 893
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
995 893
002
Программа занятости
382 221
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 490
006
Оказание жилищной помощи
21 462
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
102 033
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 954
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
100 633
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
62 703
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
226 294
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
74 103
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
88 516
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88 516
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56 563
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 963
021
Капитальные расходы государственного органа
1 976
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 814
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 022 565
1
Жилищное хозяйство
13 321
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 000
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
5 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)