Бөржар ауылдық округіне қарасты Теспе елді мекені Әйтеке би көшесінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Бөржар ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 78 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 8 мамырда № 5046 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы Бөржар ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 тамыздағы № 127 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы Бөржар ауылдық округі әкімінің 19.08.2019 № 127 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi)
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ордабасы аудандық аумақтық инспекция басшысының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 02-05/95 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Бөржар ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөржар ауылдық округі, Теспе елді мекеніне қарасты Әйтеке би көшесі тұрғынының ауласында 1 (бір) мал табынының арасынан бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Бөржар ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ордабасы ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бөржар ауыл округі әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөржар ауыл округі әкімі Е. Алтынбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Айтеке би в населенном пункте Теспе сельского округа Буржар
Решение акима Буржарского сельского округа Ордабасинского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 мая 2019 года № 5046. Утратило силу решением акима Буржарского сельского округа Ордабасинского района Туркестанской области от 19 августа 2019 года № 127
Сноска. Утратило силу решением акима Буржарского сельского округа Ордабасинского района Туркестанской области от 19.08.2019 № 127 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования.)
В соответсвие с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", на основании представления руководителя Ордабасинской Районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2019 года за № 02-05/95 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Буржарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия во дворе жителя Айтеке би, расположенного в населенном пункте Теспе, Буржарского сельского округа в связи с возникновением заболевания бруцеллеза в 1 (одном) стаде.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Буржар" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить.
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасынского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Буржарского сельского округа после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Буржар Е. Алтынбаев