Отырар ауданының мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/175-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 қазандағы № 46/222-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 11 қазанда № 5210 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/175-VI "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4876 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда "Отырар алқабы" газетінде және 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 84 152 мың теңге:
салықтық түсiмдер –12 687 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 665 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 70 800 мың теңге;
2) шығындар – 84 464 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -312 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 312 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 312 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Көксарай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 88 774 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 421 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 82 338 мың теңге;
2) шығындар – 89 963 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменении в решение Отрарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 35/175-VІ "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 2 октября 2019 года № 46/222-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 октября 2019 года № 5210. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 35/175-VI "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4876, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Отырар алқабы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Караконыр на 2019-2021 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 152 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 687 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 70 800 тысяч тенге;
2) затраты – 84 464 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 312 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 312 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 312 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксарай на 2019-2021 годы согласно приложениям 4 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 774 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 421 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –82 338 тысяч тенге;
2) затраты – 89 963 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 189 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 189 мың теңге.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
5. Балтакөл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 7 -қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 55 046 мың теңге:
салықтық түсiмдер –3 736 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 51 295 мың теңге;
2) шығындар – 56 633 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 587 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 587 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 587 мың теңге.
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
7. Талапты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 10-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 123 802 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7 455 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 127 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 116 220 мың теңге;
2) шығындар – 124 741 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -939 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 939 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 939 мың теңге.
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
9. Шілік ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 13-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 69 150 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 339 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 53 796 мың теңге;
2) шығындар – 69 653 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 189 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 189 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Балтакол на 2019-2021 годы согласно приложениям 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 046 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 736 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 51 295 тысяч тенге;
2) затраты – 56 633 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 587 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 587 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 587 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в следующей редакции:
7. Утвердить бюджет сельского округа Талапты на 2019-2021 годы согласно приложениям 10 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 802 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 127 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 116 220 тысяч тенге;
2) затраты – 124 741 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 939 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 939 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 939 тысяч тенге.
пункт 9 изложить в следующей редакции:
9. Утвердить бюджет сельского округа Шилик на 2019-2021 годы согласно приложениям 13 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 150 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 339 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 53 796 тысяч тенге;
2) затраты – 69 653 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

1) кiрiстер – 91 240 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 136 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 88 089 мың теңге;
2) шығындар – 91 396 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 156 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 156 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 156 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 – қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

1) доходы – 91 240 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 136 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 88 089 тысяч тенге;
2) затраты – 91 396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 156 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 156 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 156 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департаменте юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан;