Отырар ауданының мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/175-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 48/228-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 5280 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 14 қарашадағы № 47/225-VI шешімімен Отырар ауданының мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/175-VI "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5210 тіркелген) шешіміне сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/175-VI "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4876 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда "Отырар алқабы" газетінде және 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 84445 мың теңге:
салықтық түсiмдер –11 665 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 713 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 72067 мың теңге;
2) шығындар – 84757 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -312 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 312 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 312 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Көксарай ауыл округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 28 декабря 2018 года № 35/175-VІ "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 3 декабря 2019 года № 48/228-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 декабря 2019 года № 5280. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Закона Республики Казахстан от 23 января и решением Отрарского районного маслихата от 14 ноября 2019 года № 47/225-VI, о внесении изменений в решение маслихата Отырарского района от 28 декабря 2018 года № 35/175-VI "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5210) маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 35/175-VI "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4876, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Отырар алқабы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 84445 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 665 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 713 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 72067 тысяч тенге;
2) затраты – 84757 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 312 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 312 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 312 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 89959 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6421 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 83 523 мың теңге;
2) шығындар – 91 148 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 189 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 189 мың теңге.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
5. Балтакөл ауыл округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 7 -қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 56110 мың теңге:
салықтық түсiмдер –3736 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 52359 мың теңге;
2) шығындар – 57697 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 587 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 587 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 587 мың теңге.
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
7. Талапты ауыл округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 10-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 124 860 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7455 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 127 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 117278 мың теңге;
2) шығындар – 125799 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -939 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 939 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 939 мың теңге.
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1) доходы – 89959 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6421 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –83523 тысяч тенге;
2) затраты – 91148 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 189 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 189 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет Балтакольского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 56110 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3736 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 52359 тысяч тенге;
2) затраты – 57697 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 587тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 587тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 587тысяч тенге.
пункт 7 изложить в следующей редакции:
7. Утвердить бюджет Талаптинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 124860 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 127 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 117278 тысяч тенге;
2) затраты – 125799 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 939 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 939тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 939 тысяч тенге.
пункт 9 изложить в следующей редакции:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 184 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 184 мың теңге.
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
21. Қарғалы ауыл округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 31-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 91574 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2342 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 89217 мың теңге;
2) шығындар – 91730 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 156 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 156 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 156 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 – қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 184 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 184 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 184 тысяч тенге.
пункт 21 изложить в следующей редакции:
21. Утвердить бюджет Каргалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложению 31 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 91574 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2342 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 89217 тысяч тенге;
2) затраты – 91730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 156 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 156 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 156 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департаменте юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";