2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51/241-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 5352 болып тiркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Отырар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50/235-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5330 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде:
1) кiрiстер – 119 715 мың теңге:
салықтық түсiмдер –3 462 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 694 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 115 559 мың теңге;
2) шығындар – 120 574 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -859 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 859 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 859 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 18.11.2020 № 62/289-VI шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2020 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 91 694 мың теңге болып белгіленсін.
3. Көксарай ауыл округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 114 116 мың теңге:
салықтық түсiмдер –5 794 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 108 307 мың теңге;
2) шығындар – 116 016 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2019 года № 51/241-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 января 2020 года № 5352. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Отрарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 50/235-VI "Об районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5330, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 715 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 462 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 694 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 115 559 тысяч тенге;
2) затраты – 120 574 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -859 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 859 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 859 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 18.11.2020 № 62/289-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Предусмотреть на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 91 694 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 116 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 794 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 108 307 тысяч тенге;
2) затраты – 116 016 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 18.11.2020 № 62/289-VI шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
26. 2020 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 57 961 мың теңге болып белгіленсін.
27. 2020 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 18.11.2020 № 62/289-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
26. Предусмотреть на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 57 961 тысяч тенге.
27. Установить на 2020 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

28. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

28. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Отрарского района после его официального опубликования.