Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 36-232/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 40-255/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 11 сәуірде № 4973 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасына және Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 38-243/VI "Сайрам аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-235/VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4933 тіркелген шешіміне сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 36-232/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4872 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтарда, 1, 8 ақпанда "Мәртөбе" газетінде және 2019 жылғы 4 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 367 355 мың теңге;
салықтық түсімдер – 164 142 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 203 145 мың теңге;
2) шығындар – 378 120 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 765 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 765 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 8 января 2019 года № 36-232/VI "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2019-2021 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 29 марта 2019 года № 40-255/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 апреля 2019 года № 4973
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сайрамского районного маслихата от 6 марта 2019 года за № 38-243/VI "О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 35-227/VI о районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4933, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 8 января 2019 года № 36-232/VІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4872, опубликованного 25 января, 1, 8 февраля 2019 года в газете "Пульс Сайрама" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 февраля 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 367 355 тысяч тенге;
налоговые поступления – 164 142 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 203 145 тысяч тенге;
2) затраты – 378 120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 765 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10 765 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер – 38 277 мың теңге;
салықтық түсімдер – 11 256 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 75 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 26 946 мың теңге;
2) шығындар – 41 957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 680
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 680 мың теңге.".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 40 815 мың теңге;
салықтық түсімдер – 12 780 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 263 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 27 772 мың теңге;
2) шығындар – 43 391 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 576
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 576 мың теңге.".
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Жібек жолы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 57 706 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6 603 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 858 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 50 245 мың теңге;
2) шығындар – 60 244 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 538
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

1) доходы – 38 277 тысяч тенге;
налоговые поступления – 11 256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 75 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26 946 тысяч тенге;
2) затраты – 41 957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0, в том числе:
приобретение финансовых активов– 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -3 680 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 680 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 680 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Арысского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 815 тысяч тенге;
налоговые поступления – 12 780 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 263 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 772 тысяч тенге;
2) затраты – 43 391 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0, в том числе:
приобретение финансовых активов– 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -2 576 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 576 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 576 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Жибек Жолинского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 706 тысяч тенге;
налоговые поступления – 6 603 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 858 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 50 245 тысяч тенге;
2) затраты – 60 244 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0, в том числе:
приобретение финансовых активов– 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -2 538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 538 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;

1) кірістер – 126 473 мың теңге;
салықтық түсімдер – 26 186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 224 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 100 063 мың теңге;
2) шығындар – 134 359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 886
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 886 мың теңге.".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Манкент ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 158 671 мың теңге;
салықтық түсімдер – 73 775 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 216 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 84 680 мың теңге;
2) шығындар – 165 209 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сайрам аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

1) доходы – 126 473 тысяч тенге;
налоговые поступления – 26 186 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 224 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 100 063 тысяч тенге;
2) затраты – 134 359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 7 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 886 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 886 тысяч тенге.".
пункт 21 изложить в следующей редакции:
21. Утвердить бюджет Манкентского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 158 671 тысяч тенге;
налоговые поступления – 73 775 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 216 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 84 680 тысяч тенге;
2) затраты – 165 209 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -6 538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
255
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
87621
3. Таза бюджеттiк кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-10 765
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
10 765
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
10 765
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
29 наурыздағы № 40-255/VI
шешіміне 4-қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
8 қаңтардағы № 36-232/VI
шешіміне 4-қосымша
Ақбулақ ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
І. Кірістер

010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
255
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
87621
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-10 765
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
10 765
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступления займов
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Погашение займов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Используемые остатки бюджетных средств
10765
Приложение 4 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 29 марта
2019 года № 40-255/VІ
Приложение 4 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 8 января
2019 года № 36-232 /VІ
Бюджет Акбулакского сельского округа на 2019 год
Категория Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы