Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 36-232/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 48-298/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 3 желтоқсанда № 5276 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасына және Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қарашадағы № 47-292/VI "Сайрам аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-227/VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5253 тіркелген шешіміне сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 36-232/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4872 тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтарда, 1, 8 ақпанда "Мәртөбе" газетінде және 2019 жылғы 4 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 533 227 мың теңге;
салықтық түсімдер – 164 071 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 139 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 369 017 мың теңге;
2) шығындар – 543 992 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 765 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 765 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 8 января 2019 года № 36-232/VI "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2019-2021 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 3 декабря 2019 года № 48-298/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 декабря 2019 года № 5276. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сайрамского районного маслихата от 21 ноября 2019 года за № 47-292/VI "О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 35-227/VI о районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5253, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 8 января 2019 года № 36-232/VІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4872, опубликовано 25 января, 1, 8 февраля 2019 года в газете "Пульс Сайрама" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 февраля 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 533 227 тысяч тенге;
налоговые поступления – 164 071 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 139 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 369 017 тысяч тенге;
2) затраты – 543 992 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 765 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10 765 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе 2019 год в следующих объемах:

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 886 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 886 мың теңге.".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Манкент ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 147 446 мың теңге;
салықтық түсімдер – 64 885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 82 546 мың теңге;
2) шығындар – 153 984 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 7 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 886 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 886 тысяч тенге.".
пункт 21 изложить в следующей редакции:
21. Утвердить бюджет Манкентского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 446 тысяч тенге;
налоговые поступления – 64 885 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 82 546 тысяч тенге;
2) затраты – 153 984 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -6 538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";

010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
36
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
194564
3. Таза бюджеттiк кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-10 765
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
10 765
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
10 765
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
3 желтоқсандағы № 48-298/VI
шешіміне 4-қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
8 қаңтардағы № 36-232/VI
шешіміне 4-қосымша
Ақбулақ ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
І. Кірістер

010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
36
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
194 564
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-10 765
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
10 765
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступления займов
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Погашение займов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Используемые остатки бюджетных средств
10765
Приложение 4 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 3 декабря
2019 года № 48-298/VI
Приложение 4 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 8 января
2019 года № 36-232 /VІ
Бюджет Акбулакского сельского округа на 2019 год
Категория Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы